Question Testosteron Powder conversie în formă injectabilă?

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, am pus recent mâna pe o pulbere de testosteron, nu alte derivate cum ar fi enantatul de testosteron, doar pulbere de testosteron simplu. Mă întrebam dacă transformarea sa într-o formă injectabilă este la fel ca producerea altor pulberi de steroizi în formă injectabilă. Care este prin utilizarea benzoatului de benzil, a alcoolului benzilic și a uleiului de semințe de struguri? aici este site-ul pentru formula de cât de mult din fiecare substanță chimică de utilizat, Ghid pentru a face pulberi de steroizi în injecții finite. se spune în introducere că "Această conversie a steroizilor este destinată steroizilor anabolizanți estered mai lungi, cum ar fi deca durabolin, testosteron enantat, trenbolon enantat etc.", dar nu menționează pulberea de testosteron simplu. ar mai funcționa?
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Și dacă cineva este curios, pentru depozitare am un recipient care face o etanșare bună, apoi am pus clorură de calciu pe fundul recipientului "pentru a face o atmosferă uscată în interiorul recipientului" și am pulberea de testosteron în interiorul unui recipient PTFE cu pulberea de testosteron în el, este plasat într-o cameră întunecată rece.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Care este denumirea exactă a pulberii? Aveți poate numărul cas? Cele mai multe testosteron pulbere vin într-o formă / sare și fiecare formă este diferită.
 

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
mulțumesc pentru răspuns, este doar testosteron simplu, CAS 58-22-0
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Dizolvați-l în soluție salină. Aceasta este cea mai sigură opțiune de utilizare.
 
Top