Question Videoclipuri de sinteză eliminate?

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Am constatat că videoclipurile privind sinteza DOB, DMT și amfetamină au fost eliminate de pe YouTube, de ce?
 

Nszgent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ar putea cineva să furnizeze și un link pentru descărcarea videoclipurilor? Linkul deja prezent pe forum nu funcționează pentru mine
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Bună ziua, am primit greve de la YT și am eliminat aceste videoclipuri. Le puteți găsi în secțiunea Video de aici (butonul de pe bara din stânga).
Videoclipurile@Nszgent pot fi descărcate și de acolo. Există un buton de descărcare sub fiecare videoclip. Acestea funcționează corect. Probabil aveți probleme cu internetul sau cu browserul.
 

kemocite

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Vă mulțumim pentru răspuns. Veți încărca mai multe videoclipuri pe acest site? Mi-ar plăcea să văd un videoclip de sinteză LSD sau MDMA! Mulțumesc!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Da, lucrăm pe calea sintezei Meth. MDMA ar fi mai reală pentru video decât LSD. Sinteza LSD este complicată și există numeroși analogi diferiți similari cu o sinteză mai ușoară pentru laboratoarele clandestine.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Politica YT este că nu puteți arăta, convinge oamenii să producă droguri, o mulțime de videoclipuri interesante despre cum se produce 4mmc din Rusia au fost interzise de yt, aștept ca laptopul meu să fie reparat pentru că am 2 videoclipuri interesante cu producția rapidă de 4mmc de pe forumul rusesc
 
Top