Question Îmi încep afacerea cu medicamente

pabloescobar1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
M-am confruntat în mod continuu cu probleme în vânzarea medicamentelor mele, deoarece medicamentele mele sunt foarte scumpe, adică.e, $ 61 pentru un singur gram și nu toată lumea își poate permite să-l cumpere și nu au o bază de clienți în prezent, am încercat conectarea la mulți oameni offline, dar nu dau nici un rezultat, așa că acum am încercat norocul meu pe internet, ceea ce mă gândesc este fie am dezvolta propriul meu site web sau prin instagram am țintă publicul meu potențial, pe instagram țintirea publicul meu potențial este ușor, dar cum o voi face pe web ca nu am nici o strategie pentru țintirea publicului meu și nu au nici o experiență în construirea de site-uri web și o problemă majoră este, de asemenea, că cum voi primi plăți, există multe portofele Bitcoin care sunt axate pe confidențialitate, cum ar fi wasabi și samurai, dar sunt ele de încredere și cum voi încasa bitcoinii mei în moneda mea locală, dacă cineva a avut vreo experiență reagarding acest fir vă rog să mă ajute și vă rog, de asemenea, poate să-mi dea unele strategii cum pot targeta publicul meu potențial și de a construi baza mea de clienți atât pe instagram și poate pe web.

Mulțumesc.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Poate că produsul dvs. este nașpa pentru a obține o audiență mare? Este adictiv sau popular?
 
Top