Viteză 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Știe cineva că viteza a fost făcută în anii '90, roci ca asta au fost, de asemenea, relativ uscat și similar cu koca
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Asta vreți să spuneți? Am văzut-o mai des în 1988-1990.
Dacă da, îi pot ajuta.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 5
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 4
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Știe cineva că viteza a fost făcută în anii '90, roci de genul ăsta au fost, de asemenea, relativ uscate și similare cu koca Nu sunt sigur de întrebarea dvs., dar am constatat că diferite trageri de solvent ale meth freebase ar gaz afară produs cu aspect diferit. xilen și tolual ar duce la un produs alb pufos. Dacă nu era recristalizat, era ca zahărul pudră. cu cât era mai bun, cu atât strălucea mai mult și avea cristale definite. întrebați despre amfetamină și nu sunt sigur că acest lucru are vreo legătură cu întrebarea dvs.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Produsul din imagini este de asemenea metamfetamină, mai exact metamfetamină racemică recristalizată în apă și presată. Dar nu am un răspuns la amfetamine.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Îmi pare rău, dar eu sunt cel care întreabă acum loool este meth racemic sniffed ca cocaina și au efecte similare sau d-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Lumea îl miroase. Este arzătoare. Meth racemic are efecte similare cu d-meth, dar 1/2 la fel de puternic ( poate 60%) cocaina gaz mai puțină stimulare și mai multă euforie decât meth
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Metamfetamina racemică era foarte populară la acea vreme printre persoanele care și-o injectau.
Poți să o adulmeci, precum și să o iei pe cale orală. D-meth este la fel, ca să spun așa, doar că are un efect mai puternic. Mai scumpă, doar rareori d-meth adevărată (>90%) disponibilă
 
Top