Question Ar trebui să-mi colorez produsul

HHH

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2024
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Ar trebui să-mi colorez amfetamina pentru a avea un nume de stradă, la fel ca în Breaking Bad?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Da, obișnuiam să fac asta, să încep un război de teritoriu, să întorc oamenii unul împotriva celuilalt, să mă duc în cartierul alb și să distribui doar pastile maro și negre, să mă duc în cartierul negru și să dau pastile albe, apoi să nu mai fac asta, pentru că dacă ai nevoie de un truc, ai un rahat bun
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
wtf
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sarcasam : când un răspuns direct nu pare suficient
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Nu numai că îl face super vulnerabil să fie în falsificat copiat și ai pus un iad de afaceri, de asemenea, te implică pentru nici un motiv prost doar face toate aceste afaceri și să aibă grijă de alte afaceri care nu este veți găsi că există mult mai puțin de ea dacă sunteți cinstit
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nu, de ce ai face asta? oamenii vor produse pure, așa că dacă le oferi produse colorate impure, probabil că nu se vor mai întoarce, este o simplă afacere 1/1 de asemenea, nu cred că metamfetamina albastră sau smt este mai mult decât o glumă de petrecere de o singură dată. mai degrabă îți recomand să presezi pastile și să le marchezi cu un logo decât să faci asta.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Da, nu fi genul ăla de tip "fuck gimmicks" care livrează un produs și colectează recompensa
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Sunt false! Pentru că mi-a dat rahat să vând și eu fumez tot pachetul
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Este o bună strategie de marketing, dacă aveți deja o bază de clienți, puteți condimenta lucrurile, astfel încât oamenii să știe că produsul pe care îl folosesc sau îl vând este produsul dumneavoastră.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Creați un produs excelent și apoi colorați-l. Oamenii vă vor dori produsul și veți obține mai multe vânzări. Cheia este mai întâi un produs bun
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
dacă chiar "vrei" să o colorezi.. Adică... Ați văzut emisiunea? Produsul colorat nu era în 99% din cazuri adevăratul albastru "Heisenberg" care era cauzat de un ingredient specific adăugat la metilamină care provoca o reacție chimică.. Dar probabil că mă gândesc prea mult la asta lol, culorile sunt distractive, cred.

Întrebarea mea principală și reală este: acest lucru nu pictează o țintă mai mare pe spate pentru PoPo? Ei încep să găsească pungi albastre în jurul valorii de și va fi mai ușor să se conecteze înapoi la tine mă gândesc, și fără la fel de mult nevoie de a aduce în ofițeri Narcotice mai devreme de anchetă.

Ultimul gând, probabil prostesc: De ce nu am auzit de Cherry (sau cred că în cazul tău) Blue Raspberry Flavored Meth??
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Metadonă cu aromă? Mie îmi place. Întotdeauna mi-a plăcut gustul dulce amărui al addy-urilor mele presate
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
sau ce zici de acoperirea de pe Advil?? Rahatul este dulce! YUMMY! Când am început să fumez trabucuri și am făcut cunoștință cu toate "aromele", le-am urât, de ce aș vrea ceva dulce cu tutunul meu? Scârbos. Odată, am pus din greșeală sucurile de la lo mein-ul meu de vită pe un pachet de trabucuri fără aromă. E o poveste lungă, dar nu am observat și s-au uscat așa. Aveau un gust extraordinar și mi-a luat ceva timp să-mi dau seama ce s-a întâmplat. Trabucuri cu aromă de carne! DE CE NU ESTE ÎNCĂ UN LUCRU???? Fumați un trabuc și spuneți-mi că nu ar avea un gust mai bun cu un "indiciu" de slănină în el lol. Așa că, din acea zi, mă ocup de arome și de schimbarea aromelor UP ale lucrurilor.

Dezvăluirea completă nu am încercat încă Meth, dar presupun că este cel puțin similar cu 4MMC în ceea ce privește gustul, din moment ce toate sunt practic substanțe chimice? De ce nu o nuanță de cireșe sau altceva dacă nu afectează calitatea în niciun fel? Nu sunt (încă) chimist, așa că nu pot vorbi direct despre asta, așa că mă întreb dacă aromele de bomboane sunt posibile pentru oricare dintre aceste medicamente...

Presupun că ar trebui să știi să nu le fumezi sau injectezi.. Asta ar putea fi rău.. S-ar putea să fi răspuns la propria mea întrebare... Asta cel puțin, eu sunt încă lăsat să se gândească la trabucuri cu aromă de carne... 🤔
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Da, bun pentru polițiști pentru a găsi mai rapid linkuri către același cerc.
 
Top