Question Safrol

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Este Safrole un lucru al trecutului? Cu alte cuvinte, mai folosește cineva calea naturală către mdma?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Personal, mi-am pierdut interesul în utilizarea safrolului pentru MDMA. Aceasta pare să fie monitorizată mai mult ca niciodată, iar utilizarea sa este inutil de complexă.

β-Nitroizosafrole pare a fi o opțiune mai bună pentru mine. Acesta poate fi sintetizat din piperonal. Consultați acest fir Erowid (notele din partea de jos a paginii). Apoi îl puteți converti direct în MDP2P. Ceea ce îmi place cu adevărat la această cale este că nu folosești niciodată acel catalizator de clorură de paladiu al naibii de stupid și supraevaluat care, în orice caz, este un lucru al trecutului. Acesta era vândut în magazinele de fotografie și nu a fost niciodată ieftin pentru început, dar acum că doar companiile de chimie îl vând, prețurile sunt ridicole.

De asemenea, nu sunt sigur unde vă aflați, dar în unele locuri β-Nitroisosafrolul nu este ilegal, în timp ce safrolul cu siguranță este.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Mulțumesc, asta e bine de știut. Sunt stabilit în SUA, cred că totul este ilegal dacă ei spun așa! lol
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
În cazul în care se află în SUA, așa cum ați spus, trebuie să sperați că nu o vor găsi, chiar dacă comandați o substanță chimică din zona gri. Probabil că o vor confisca în tranzit dacă o vor găsi, dar suntem în SUA, ne place poliția noastră excesiv de opresivă.

Este doar o opinie, dar cred că lista precursorilor cei mai ușori și mai accesibili este PMK etil glicidat și helional, apoi mai sunt și alții, cum ar fi cel pe care l-a menționat un alt tip, cred că este mdp2np, dar și alții mai "înapoi", cum ar fi alcoolul piperonilic și piperina. Depinde doar de gradul de risc pe care doriți să vi-l asumați și de munca pe care doriți să o depuneți pentru a ajunge la amină.

Dacă contează, am lucrat la una dintre companiile private de transport maritim, una dintre cele mari. Trec atâtea rahaturi pe acolo, încât la nivel de lucrător, nimeni nu ar fi deranjat dacă un kilogram întreg ar cădea dintr-o cutie. E super aglomerat, super stresant, iar cifrele/cotele sunt foarte mult în favoarea ta. Am primit o dată un colet care mirosea a iarbă și l-am trimis pentru că este problema altcuiva și nu ne pasă.

Dacă vă concentrați pe siguranță, comandați-vă transportul pe un browser tor pe internetul public, purtând în același timp o mulțime de haine, cum ar fi o șapcă de baseball și ochelari de soare. Apoi curățați-vă casa de tot ce este ilegal, și mă refer la tot. Să nu ai nici măcar o bucată de joint acolo. Veți fi bine.
 
Top