Looking for a vendor S African Methaqualone sourcing

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Oricine știe o metodă de obținere a Methaqualone fr S Africa. Conștient de analogi chinezi de, dar cele mai multe necesită achiziționarea de cantități mari & analogii au efecte secundare rele, cum ar fi convulsii n cancer vezicii urinare. Ocazional găsesc pe cineva care vinde pe piață. Dar suma pe care o cer nu merită (un dolar/mg). Amintiți-vă, caludele de lămâie (300mg) pe care oamenii le luau ca băutură de noapte după ce luau cocaină și dansau. Am cumpărat o singură dată când am avut încredere în puritatea sa. Și din fericire pentru mine a fost ieftin. Am folosit aproximativ 5 grame (Methaqualone hcl) pe parcursul a 2 zile cu prietena mea. Deci, acești oameni care vând 100mg / 100 $ sunt nebuni. M-ar costa 3k pentru o noapte. Am dezbătut intens Nitromethaqualone doar pentru că se presupune că este de 10 ori mai puternic decât cel obișnuit. Știe cineva vreun vânzător din Africa de Sud? Dacă aș fi bogat, aș face o excursie la Capetown, dar sunt sărac! Orice sugestii privind aprovizionarea???
 
Top