• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Public [US] Grup comunitar BB pe Messenger Element

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
de ce? faceți clic pe join, dar continuați să încărcați

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Cred că motivul este că contul dvs. nu este creat pe serverul nostru (element.bbgate.com)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Bună ziua, stimați membri BB din SUA!!! Ce mai face toată lumea astăzi? Sunt curios să aflu cine este din SUA, așa că, pe măsură ce treceți pe aici, vă rog să vă răpiți un moment și să spuneți "BUNĂ!!!". Ar fi frumos să se adune un grup de oameni ca-minded pe care eu știu că sunt localnici pentru mesagerie și chiar posibila colaborare viitoare pe proiecte am putea împărtăși un interes în! Aștept cu nerăbdare să aud de la toată lumea!!!

Pace, iubire, și rămâneți în siguranță acolo!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Mă aflu în Lower 48
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Sunt stabilită în SUA.
Midwest
De pe coasta de vest, cali și seattle.
Acum locuiesc în Midwest
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei Jesse jades, și eu sunt în Oklahoma. Mă bucur să te cunosc omule! Ce tipuri de droguri folosești, produci sau vinzi? Care este drogul tău preferat?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hei,
tocmai am văzut că nu putem spune unde avem alte forme de comunicare. Mă bucur că am văzut-o, pentru că aș fi făcut-o fără să mă gândesc. Am informațiile mele pe anunțul meu. dacă doriți să vorbiți fără această interfață. Voi cere întotdeauna folosind escrow aici pe bb, dar urăsc texting
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Deci, să vedem dacă am înțeles corect, ați cumpărat toți acești precursori și ați consumat majoritatea lor învățând să produceți MDMA? Și credeți că știți ce faceți acum și că ați avea rezultate mai bune? Ai avut o singură sinteză reușită? Și care a produs câteva uncii de MDMA bună? Am înțeles bine? La naiba, parcă aș fi un nemernic când citesc asta, dar chiar nu sunt! Doar clarificam dacă am înțeles ce mi-ai spus. Categoric admir determinarea și stilul tău! Omule, tu ești omul!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A reușit cineva să se alăture acestui grup? Am încercat de mai multe ori folosind toate combinațiile de terminologie imaginabile și primesc doar eroarea 400. Am citit fiecare pagină de ajutor și fiecare instrucțiune. Dacă permit crearea unui cont pe serverul implicit, nu găsește grupul sau serverul, dar dacă încerc să folosesc element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com ect. primesc eroarea 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dă-mi linkul către profilul tău Element și te voi adăuga.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Profilul dvs. nu a fost creat pe serverul nostru, deci nu puteți intra în grupurile noastre.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Am încercat să fac unul pe serverul dvs., dar nu este găsit atunci când îl caut. Ce ar trebui să pun aici?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Primesc acest mesaj
Nu se poate ajunge la homeserver
Asigurați-vă că aveți o conexiune stabilă la internet sau luați legătura cu administratorul serverului
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Nu contează, am intrat!!! Uimitor!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Deci, toată lumea. Dacă primiți eroarea http 400, probabil că trebuie să vă ștergeți cache-ul DNS. Asta e ceea ce a funcționat pentru mine oricum
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Mai spune cuiva că nu are permisiunea de a posta pe forumul SUA? Am avut pe cineva pe acolo spune că nimeni nu a avut permisiunea, dar se pare că am putea posta?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
69C5ZeIP2J

Mă refer în special la acest forum. Nu ați postat pe ea și nici altcineva în afară de Heisenberg. Acesta este forumul specific SUA la care mă refer. Al naibii de ciudat, m-am dus să fac o poză mai bună, care să arate unde scrie că nu am permisiunea să postez, iar această pagină a dispărut și #US-bbgate. Forumul se deschide la 3 subforumuri , reguli, comunicare pe orice subiect și întrebare răspuns ajutor reciproc. Acum 2 minute s-a deschis la captura de ecran unde nu există mesaje. Droguri. Multe, cred. Sau efectul Mandela 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Da, sunt confuz cu privire la ce să fac în această privință, dacă este cazul
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mă gândesc să așteptați o zi sau două. Se pare că o persoană se înscrie în grup și apoi, ulterior, un administrator vă aprobă capacitatea de a posta. Asta pare să se fi întâmplat în cazul meu. M-am alăturat grupului și nu aveam permisiunea de a posta și de fapt nu puteam vedea nicio postare. Dar a doua zi s-a schimbat. Poate că dacă până mâine după-amiază nu s-a schimbat, va trebui să contactați grupul, dar mă gândesc că se va schimba
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Bine, mulțumesc!
 
Top