Question Looking for a vendor pseudoephdrine întrebări plz ajutor!!!

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
hi im în PNW din S.U.A. și am im având o mulțime de probleme obtinerea ahold de pseudoefedrină. știe cineva unde o pot găsi sau comanda de la?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Îi pui pe fiecare dintre prietenii tăi să meargă la farmacie și să cumpere o cutie. Le spui că le dai 25 de dolari pentru cutia generică de 15 dolari, iar un tip pe care îl cunoști îți dă 30 de dolari. O persoană poate cumpăra 2 cutii pe an. trebuie să prezentați un act de identitate. 2 cutii de extended release conțin 5 grame și 2 cutii de regular conțin 3.2g . Mai bine, plătește altcuiva 30 $/cutie. Sau promite-i niște Dextro simplu
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Nu, sunt bine. Nu vreau atât de mulți oameni în afacerea mea ca să îi pun să cumpere cutii pentru mine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Eu înțeleg. Ați putea să dați butan drojdiei, să recoltați L-pac și să îl transformați într-un precursor. O altă opțiune este China. No comment 😐
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Dacă aș ști cine sau unde în China, aș face o încercare. Nu ezitați să-mi trimiteți prin e-mail orice indiciu sau informații pe care le-ați putea împărtăși. Butan totuși? Nu am auzit niciodată de așa ceva. Doar variații ale benzaldehidei
 
Top