Question presarea cocsului vrac înapoi în perlă

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hei, băieți,

Am fost Importing vrac cocaină pură și im curios cum pot să-l apăsați înapoi și să-l facă să arate din nou perla?

Mulțumesc!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Trebuie să curățați produsul.
Cea mai bună modalitate este să faceți baza din nou și după aceea să faceți HCl recristalizând peste Hexan și Acetat de Etil 3:2, veți pierde aproximativ 5%.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Pulverizați uniform cu acetonă
Presați cu prese hidrolice
Uscați-l în cuptorul cu microunde cu grijă să nu-l ardeți
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nu am auzit niciodată de cineva care să preseze o cărămidă de cocaină de bază, în afară de Peru, Bolivia și alte țări similare. În acele zone se vinde o pastă de cocaină brută pe care oamenii o fumează.
De asemenea, nu am auzit pe nimeni să sugereze acetona. Cocaina nu se dizolvă în acetonă, așa că sunt sceptic că se va lipi foarte bine. Nu mă credeți pe cuvânt, dar în locul meu aș folosi apă, dar doar o cantitate mică pentru a obține o pastă tare și apoi aș presa-o. Aș fi pregătit să prind apa care s-ar putea scurge
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Aceasta este postarea originală

presarea cocsului vrac înapoi la perlă


Întrebare

Hei băieți, am fost Importing vrac cocaină pură și im curios cum pot presa înapoi și să-l facă să arate din nou perla? Mulțumesc!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
El obține cocs care a fost făcut pulbere și încearcă să îl facă să arate din nou original
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nu folosiți apă ca acasă a sugerat lol.

Pulverizați cu acetonă. Apăsați-l împreună nu prea tare, altfel va fi greu de rupt. Lăsați-l să stea în presă timp de 24 de ore.

Scoateți-l și uscați-l fie la aer, fie la căldură scăzută + un ventilator și va arăta ca nou în 24-48 de ore.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Iată ce se întâmplă cu apa. Cocaina se disociază în ea. Din moment ce aici sunt copii care nu știu nimic, asta înseamnă că se divide în cocaină 1+ și cl-. Cocaina 1+ este aproape cocaină de bază, dar nu este. Este cocaină de bază cu un hidrogen în plus. Hidrogen gazos 1 proton și un electron. Uită-te la asta, are o sarcină. Asta înseamnă +: iar 1 înseamnă că are un electron în plus. Iată prima ta lecție de chimie. Electronii orbitează în jurul nucleelor așa cum luna orbitează în jurul pământului. La fel cum gravitația lunilor trage oceanele și produce mareele. Inerția unui electron atrage nucleul unui atom, făcându-l instabil. Dar hei. Dacă ar exista 2 luni sau 2 electroni, aceștia ar trage în direcții opuse și atunci mareele/pământul/atomii ar fi echilibrați. Or.... stabile. Așadar, atomii instabili ar dori cu siguranță să primească un electron și să devină stabili. Aceasta este chimia. Deci. Amestecă rahatul ăla în acetonă. Nu se dizolvă (bine foarte puțin, 1g/100ml) și l-am evaporat. Ce s-a întâmplat? Nu căcat, pulberea s-a uscat. Am amestecat-o în apă. Ce s-a întâmplat? Cocaina s-a dizolvat și pe măsură ce apa s-a evaporat. Anionii au prins electronii cationilor. În chimie se numește legătură ionică. Du-te și usucă-ți praful de pușcă, eu o să-mi leg cocaina la loc. Nu pui un gram într-un galon, pui un gram într-un mililitru, pentru că aceasta este solvabilitatea cocainei HCL în apă. Dar nu folosești atâta apă pentru că nu ai cocaină pură. Credeți că este 70%, poate încercați 0,7ml/g.
Rândul tău. Nu-mi pare rău 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Iată soluția pe care o pulverizezi lamoniac fără să-l umezești prea mult, îl presezi și îl lași la soare. Testat și aprobat
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sal amoniac? Clorură de amoniu? [Cocaină] H+ Cl- <----->Nh³+ Cl- = nicio reacție posibilă. Este doar apa care a avut o funcție aici, în afară de faptul că ai adăugat puțină otravă la cocaina ta
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Încercați să utilizați apă cu o picătură de benzină în ea, în găleată de plastic uscat în owen la50-60C testat și oamenii actualy iubesc cocaină benzină
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Probabil că au făcut-o. Vrei să vezi cum sar idioții de bucurie? Taie rahatul ăla cu niște metadonă. De fiecare dată când cineva de pe aici îmi spune că are cocaină grozavă, are metadonă în ea. Le-aș spune, dacă vrei să o ia razna, pune-le niște levamisol în ea, care se metabolizează în amfetamină și aminorex la timp pentru ca cocaina să-și piardă efectul, dar îi nenorocește pe oameni fizic
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Sau vrei ca ei să devină atât de dependenți Pune 2-3% heroin.hcl în ea rahat rău
 
Top