Question Singura modalitate de a accesa forumurile rc?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nu. Putem oferi acces gratuit dacă considerăm că ați adus o contribuție valoroasă forumului. @G.Patton este responsabil de acordarea accesului la CR.
 

toppwap

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ce sunt forumurile rc?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Uitați-vă la pagina principală.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Ce puteți numi atunci o contribuție demnă? Este suficient să te implici în comunitate sau trebuie să oferi sinteze? Abia mi-am început călătoria, dar visele mele sunt mari. Cunoașterea interzisă este prea tentantă pentru a fi ignorată...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Bună. Înseamnă postarea de informații utile interesante despre fabricarea medicamentelor și în jurul acestui lucru. Împărtășirea rezultatelor dvs. de sinteză, discutarea unor teme, oferirea de comentarii și recomandări utile și așa unul.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Asta face ca întrebarea pe care am pus-o să aibă răspuns, voi face mai mult pentru a încerca să obțin statutul de RC. S-ar putea să fac o secțiune despre cum să vă fabricați propriile substanțe chimice din consumabile OTC ca primul lucru care să mă ajute, am observat că achiziționarea de substanțe chimice este o muncă grea în unele locuri, de obicei fabricarea propriilor substanțe este singura modalitate.
 
Top