Question am nevoie de ajutor cu cazul 20320-59-6

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua tuturor, am comandat recent ulei de glicidat Bmk, cas 20320-59-6. pentru a ierta întârzierea în livrare, vânzătorul mi-a trimis, de asemenea, pulbere 20320-59-6, precum și toate etapele de procesare care cred că nu sunt cele corecte. care credeți că este cea mai bună tehnică de utilizat pentru a obține uleiul A și apoi pentru a obține sulfat de amfetamină. Am nevoie de cineva care să mă ghideze pas cu pas, vă rog. vă mulțumesc.
 

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Da, dar cum...
Vă rog, ar fi posibil să am un ajutor sau o explicație detaliată din partea dvs.

Vă mulțumesc.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
V-am trimis deja subiecte cu explicații clare. Ce vă mai trebuie?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Această comunitate a fost activă pentru ceea ce eu văd ca fiind mult timp, astfel încât cele mai frecvente întrebări despre etapele de fabricație sunt deja făcute și au răspuns. Dacă aveți nevoie de mai mult ajutor pentru că nu înțelegeți ceva din subiectul furnizat, ar trebui să solicitați acest lucru în comentariile subiectului, dar mai întâi asigurați-vă că le-ați verificat pentru că poate răspunsul se află în răspunsuri.

Eu nu sunt respectuos cu această acțiune specifică, forumurile ar fi colapsate cu aceleași întrebări ca multe subiecte Dread, iar acest lucru face mai dificilă găsirea de informații exacte și fiabile.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Și eu sunt un membru nou, dar, la fel ca dvs., am primit și eu apelul de atenționare de la prietenul nostru G.Patton pentru că am răspuns la un subiect despre încheierea de tranzacții.

El este un membru cu vechime recunoscut de comunitate ca expert și, în doar 2 zile de când m-am înregistrat, m-a ajutat cu o mulțime de îndoieli și informații false cu care am avut de-a face ani de zile cu comercianți și clienți locali.
Așa că vă rog să nu vă simțiți prost dacă el sau orice alt membru vă reamintește despre practicile mai bune din forum, pentru că ei chiar se ajută și au grijă unii de alții ca membri.
Cred că veți găsi că aceasta este o comunitate foarte apropiată și prietenoasă care caută să se îmbunătățească sprijinindu-se reciproc.
 
Top