Question Aveți nevoie de ajutor pentru a alege sinteza.

PabloEscobar

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 12, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua tuturor Sunt nou pe forum. Întrebarea mea este ce sinteză credeți că este cea mai profitabilă dintre toate și merită, de asemenea, să încercați? Vă mulțumesc.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

depinde de clienții dvs. sau de ceea ce puteți vinde
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ușor LSA nici măcar nu trebuie să sintetizezi doar să faci un extract este destul de simplu și este ca o versiune ușor mai slabă a LSD
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Methaquolone (Qualuudes). Există o curiozitate ENORMĂ cu privire la acest compus. Discobisquits și altele. În același timp, nu există niciunul în jur. Destul de ușor de preparat, dar necesită doze mari pentru efect (4-600 mg:s), ceea ce limitează puțin viabilitatea comercială.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Cred că cele mai profitabile substanțe chimice sunt cele de care majoritatea oamenilor ar trebui mai degrabă să stea departe (Carfentanil, Fentanil, Alprazolam etc.).
Amfetamina este destul de comună și există o mulțime de oameni pe forum care vă pot ajuta cu acest lucru :)
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Etanolul este foarte ușor, prin fermentație. Mefedrona sau Meth este foarte ușoară. Cu toate acestea, depinde și de ceea ce aveți. Se poate obține DMT din triptamină printr-o reacție într-o singură etapă, cred (ar trebui să verificați). Așadar, nu se poate spune care este cel mai ușor.
 
Top