Question Looking for a vendor Nabh4,p2np comanda polland EU_EU , sigur ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Bună băieți . Eu locuiesc și lucrez în UE. Vreau să cumpăr acești doi compuși în UE. Nu este o problemă să comand pachete de 10 kg de la aceste companii? Aș prefera să cumpăr de la un membru corect. care, ambalate cu grijă și întotdeauna în stoc, mi le trimite pe furiș
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10 kg direct? este riscant imo, aveți un nume fals, o carte de identitate falsă sau smtg pentru a fi anonim? aveți o adresă anonimă ect?

Pentru mine, trebuie, înainte de a face o comandă, să vezi ce variabilă te poate face public, trebuie să vezi fiecare variabilă și să vezi fiecare cale, dacă nu ai nume fals, poate te pot urmări sau smtg, dar dacă te urmăresc, ai pus o adresă falsă? ai o ascunzătoare pentru a-ți ascunde lucrurile? ai o scuză pentru lucrurile tale de chimie? ești cunoscut de poliție?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Bună ziua, în primul rând, respectați regulile noastre și nu postați aceeași întrebare în mai multe subiecte. Este spam.
În legătură cu întrebarea dvs., vizitați BB Listing și întrebați furnizorii. Există mai mulți furnizori de P2NP și NaBH4 în UE.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Am găsit idei pentru livrare stealth, adresă falsă, mulți oameni au scris despre experiențele lor pe forum. Aș prefera să am o persoană privată decentă (UE) aici pe forum care o deține și o vinde. cineva?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Toți vânzătorii din BB Listing sunt decenți. Îi puteți întreba direct despre picăturile moarte de reactivi sau despre adresele false. Sunt sigur că vă vor oferi sfaturi valoroase.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Îmi pare rău că nu am putut șterge cealaltă întrebare. Vă mulțumesc pentru răspuns
 
Top