Question Mefedrona în SUA?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Mefedrona este comună în SUA?

Personal, nu am văzut-o niciodată oferită de vânzătorii ambulanți, dar sunt sigur că este cumpărată online.

Se pare că oamenilor nu le-ar plăcea inițial, deoarece pare a fi o "substanță chimică de cercetare", dar poate că, dacă prețul ar fi corect și s-ar oferi mostre gratuite, oamenilor le-ar plăcea cu siguranță.

Pare a fi o piață neexploatată.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
La fel de mult oamenii mod despre A-pvp flaka și acum im florida este epidemic.
Mefedronul era în săruri de baie
4mmc este ca un amestec de mdma și cocaină.
1g se poate vinde cu 100$
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sunt de acord cu afirmația dvs. că este o piață neexploatată. Are costuri de producție scăzute și efect similar cocainei, sinteză ușoară și precursori nu costisitori. O puteți vinde cu 30-35 $/g și obține un profit enorm.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nu m-am uitat pe aici, dar prețul pentru bromo 4 metil propiofenonă nu poate fi mai mare decât pmk EthGly, nu? Am luat un kilogram din asta pentru 300, îmi imaginez că precursorul 4mmc este mai mult de 200.

Mă gândeam la acest interval de preț, poate 40 pe gram. 60 mi se pare un pic cam mult, pentru că se pare că cineva poate consuma atât de repede, chiar și de unul singur.

Obișnuiam să iau cocaină bună pentru 60 de grame, pe care o împărțeam cu un prieten pentru o noapte. 30 era o sumă rezonabilă, dar ne făcea să consumăm doar de cel mult două ori pe săptămână. 40 de grame ar duce la un consum similar mult mai mare, de 3 sau 4 ori pe săptămână, și asta e bine pentru afaceri. Este doar o părere, totuși.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Uitați-vă la prețuri în jurul valorii de Listing. Îl puteți produce singur la scară destul de mare pentru o perioadă scurtă de timp. Nu aveți nevoie de un laborator mare. Există un singur dezavantaj: 2-bromo-4'-metilpropiofenona are un miros puternic.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Aceeași sinteză este ca bk mdma ca mmc, dar se utilizează un alt precursor bk-mdp2p
 
Top