Looking for a vendor Căutați semințe de coca sau frunze de coca

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Randamentul pentru extracția cocainei freebase din frunze de coca sau ceai de coca este de aproximativ 0,48%

Acestea fiind spuse, ați avea nevoie de camioane încărcate cu frunze doar pentru a produce 1 kg de cocaină ( +/- 210 kilograme pentru 1 kg de cocaină).
Probabil că infrastructura necesară nu merită.
Ceea ce fac oamenii care sintetizează cocaină în Europa este să importe produse amestecate cu cocaină freebase, cum ar fi ciment, textile sau altele, pentru a extrage apoi freebase din produsele amestecate cu ajutorul unei proceduri chimice.

Cel mai bun pariu va fi probabil să găsiți o sursă ieftină de cocaină de calitate.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Delisse micropulverised este disponibil în magazinele Clearnet și este ușor de trecut prin vama din Peru dacă vă aflați într-o țară în care nu se vorbește spaniola, deoarece este ambalat comercial și este doar o pulbere verde, ei presupun că este ceai verde. De asemenea, este ușor de măcinat. Semințele ar trebui să fie ușor de obținut printr-o simplă căutare pe Google, deoarece nu sunt ilegale în majoritatea țărilor.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Semințe și plante vii pe care le puteți obține aici - https://www.vreeken.nl/
100% legal și fără escrocherii, oameni foarte drăguți, comunicare bună și mi-a luat mult timp să îi găsesc. Din nefericire, semințele sunt disponibile doar o dată pe an și trebuie să plasați o comandă în avans, apoi adevărata porcărie este să le mențineți în viață. Toate cele 6 semințe ale mele au germinat, dar m-am chinuit să le păstrez în viață mai mult de 6 luni, intenționez să merg până acolo și să cumpăr câteva plante vii.
În ceea ce privește furnizorii de frunze de Coca, caut, de asemenea, un contact de aprovizionare confirmat care poate expedia în Regatul Unit, nu sunt interesat de extracție, doar de posibilitatea de a avea unele.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Mulțumesc pentru postarea linkului! Și eu sunt nerăbdător să găsesc furnizori de frunze de coca care pot furniza vrac și am deja unul pe listă.
Putem face schimb de informații prin DM-uri, sunt deschis la schimb!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Vă rugăm să nu postați linkuri fără niciun motiv. Mai întâi adăugați un link la directorul de linkuri, așteptați să îl aprobăm și apoi publicați un link intern către director. În acest fel, comunitatea va putea să evalueze site-urile și să înțeleagă cine este de încredere și cine nu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Am notat! Și scuzele mele pentru încălcarea regulilor, am crezut că am citit prin toate regulile forumului. Nu se va mai întâmpla.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Vă rugăm să nu postați linkuri fără niciun motiv. Mai întâi adăugați un link la directorul de linkuri, așteptați să îl aprobăm și apoi publicați un link intern către director. În acest fel, comunitatea va putea să evalueze site-urile și să înțeleagă care sunt de încredere și care nu.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Frumos pentru link, DM dacă cumperi de acolo și primești ce comanzi! Și ca să fiu corect, am încălcat regula de a posta un link fără aprobare prin adăugarea în directorul de linkuri mai întâi.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Nu mi-am dat seama că acesta este modul de adăugare a linkurilor, scuzele mele
 
Top