Question Căutați un chimist care să vă ajute cu sinteza Ketamine.hcl - Loc de muncă plătit

kenneth

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua doamnelor și domnilor,


Sunt un vânzător din Marea Britanie care vinde un sortiment de droguri mosty în spațiul de partid, suntem destul de mare operațiune stabilită. am achiziționat în prezent 250 kg de clorhidrat de hidroxilimină (precursor A ketamina). Știu că acesta este un precursor intermediar și din cercetările mele și este nevoie doar de un solvent cu un BP ridicat și lăsat să se răcească pentru a obține produsul final de ketamine.hcl

Am nevoie de ajutor cu solventul potrivit pentru a utiliza și alte echipamente pentru procesul de fierbere și unele alte sfaturi care pot fi necesare pe parcurs. Sunt fericit să plătesc pentru acest lucru, dacă cineva are know-how-ul care mă poate ajuta să mă ghidez prin acest proces, voi plăti bine pentru consultarea și cunoștințele lor. Nu caut sfaturi gratuite, apreciez timpul și expertiza dumneavoastră.

Dacă cineva este dispus să lucreze, vă rog să-mi trimiteți un mesaj, acesta va fi primul proiect din multe altele.

noroc - kenneth
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Încearcă asta:

De la pasul 4:
Etapa finală este o rearanjare termică și dă un randament aproape cantitativ după 180 °C timp de 30 min. O alternativă la utilizarea decalinei ca solvent în această etapă este utilizarea unei bombe de presiune. 2,0 g din N-metilimina anterioară se dizolvă în 15 ml de decalină și se refulează timp de 2,5 h. După evaporarea solventului sub presiune redusă, reziduul se extrage cu acid clorhidric diluat, soluția se tratează cu cărbune decolorant, iar soluția acidă rezultată se bazicizează. Produsul eliberat, 2-metilamino-2-(o-clorofenil)-ciclohexanona (Ketamina), după recristalizare din pentan-eter, are un mp de 92-93 °C. Clorhidratul are o MP de 262-263 °C.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
ultimul pas efort reacție termică ciudată și își permite un echipament foarte bun pentru a o sintetiza și cunoștințe bune sau probabil doar produceți gunoi
 
Last edited:

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
în documentarul hamiltons pharmacopeia puteți viziona sinteza completă viața cu explicații ce se întâmplă cu adevărat


dacă vedeți videoclipul, veți înțelege că aveți nevoie de mult și cât de mult ar trebui să înțelegeți înainte de a o face
 
Top