Question Droguri legale?

Kingoffrogs

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună băieți, mă întrebam ce alte droguri legale mai există pe care nu le-am întâlnit încă. Mai jos este o listă a substanțelor psihoactive care pot fi deținute sau consumate legal în SUA (sau în unele state).

Semințe de Morning Glory/ Hawaiian Baby Woodrose. (crescute în sălbăticie, nu aduse din magazin)

Whip-its.

Fumuri de benzină/ diluant de vopsea.

DXM

Benadryl.

Cofeină.

Nicotină.

Alcool.

Kratom/ghinușă.

Datura

Kava

Nucșoară

Nuci de Betel

Mandrake

Phenibut

Bufotenin prin lingerea broaștei

Psilocibină Ciuperci

Sunătoare

Evident, multe, multe, MULTE medicamente eliberate pe bază de rețetă.

Mi-a scăpat ceva?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
La naiba, oameni buni, există milioane de combinații pentru drogurile legale, doar mici diferențe în precursor, asta-i tot.
puteți modifica foarte mult jurnalul științific, de cele mai multe ori chiar spune unde sunt diferențele și ce trebuie să schimbați pentru o selectivitate mai mare
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
dar nimic nu va schimba iarba biologică bună pentru un somn bun sau cocaină bună pentru un sex bun, pur și simplu învață asta și nu-ți mai risca viața pentru un high nesănătos și rău

dacă nu te poți opri atunci ești bolnav frate du-te la terapie sau dacă ești tânăr atunci rămâi la școală nu face prostii bărbați majoritatea drogurilor legale nu valorează nimic doar ia droguri bune noemal dacă trebuie și ești capabil să ai o viață bună chiar și cu ele...
și nu uita niciodată un om sănătos vrea 1000 de lucruri un om bolnav doar 1
 
Top