Question Lansarea unei substanțe noi

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
După cum știm cu toții, sinteza unei anumite molecule și factorul hype din jurul acesteia nu au aproape nicio legătură între ele. Catinonele sunt destul de simple, dar cunoscute mai ales prin povești de speriat și niciodată prin nume, în timp ce acidul este destul de complicat, dar toată lumea știe ce este. Are cineva vreun sfat despre cum să aducă pe piață, să zicem, o triptamină sau un stimulent relativ obscur, presupunând că a fost interzis înainte de a ajunge la o largă recunoaștere în regiune? Ar ajuta un brainstorming pentru un nume și crearea unei forme foarte specifice de ambalare?

3cNGdXqHBA


Iată o idee gratuită: Cumpărați ambalaje din folie și imprimați pe ele desene colorate. În acest fel, nu există confuzii în timpul vânzării și este suficient de unic încât oamenii să poată spune.

Ce părere aveți?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ambalarea nu este o problemă pentru noile substanțe psihoactive, este mult mai dificil să dezvolți o nouă formulă, cu condiția ca guvernele țărilor dezvoltate să interzică analogii.
Piața RC poate trage numai dacă este descoperită o nouă clasă de medicamente, de exemplu, așa cum a fost cazul cu JWH-018
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Nu este complet nouă. Nouă în sensul de "În această scenă sau locație sau poate în întreaga lume nu există încă o cultură a utilizării acesteia". Pentru un exemplu complet arbitrar, să luăm 4MMC și Irlanda. Destul de ușor de făcut, dar irlandezii nu au nici cea mai vagă idee despre ce este vorba. Cum îl lansezi?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,711
Points
113
Deals
666
Odată am adus mefedronă de bună calitate prietenilor mei columbieni. Acum îmi cer mereu să le mai aduc. Un produs de calitate și clienți satisfăcuți vor face tot ce este necesar pentru a crea cerere.
Nu puteți face o substanță nouă populară pe cont propriu, dar puteți oferi clienților dvs. mostre pe care să le încerce, puteți face publicitate produsului pentru publicul dvs.
 
Top