Question Doar pentru a saluta

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Bună împreună,

urmăresc acest forum deja de ceva timp, dar doar ca un cititor tăcut care nu participa.
Deoarece îmi place foarte mult modul în care această comunitate s-a dezvoltat, am decis acum să mă înregistrez și poate să devin un membru activ.

Am deja experiență în sinteza substanțelor și aș fi dispus să îi ajut pe alții și, de asemenea, să învăț pentru mine însumi.

Există un subiect principal (cred că și cel mai important), pe care nu l-am găsit încă în niciuna dintre comunitățile cunoscute și este vorba despre siguranța atunci când cumpăr substanțe chimice pentru un laborator de droguri mai mic. De asemenea, am experiență în domeniul cardurilor, așa că știu cum să configurez conturi bancare anonime, Paypals, căsuțe poștale, servicii de expediere a corespondenței, companii etc. .... Acestea vor ajuta la plata și, de asemenea, la primirea anonimă a aproape orice prin direcționarea prin diferite servicii și, în cele din urmă, primirea, de exemplu, o cutie poștală falsă.

Dacă ar exista interes pentru acest subiect, aș fi dispus să scriu un tutorial detaliat despre cum să obțin și să folosesc o identitate falsă în scopul nostru... ???

salutări,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Bună,

ok, am pregătit-o.
Instrucțiuni complete cum și unde să obțineți un ID digital și/sau fizic, cum să îl folosiți pentru deschiderea unui cont bancar online, Paypal, Ebay etc... Și, desigur, cum să plasați comenzi și să le direcționați prin diferite adrese și, în cele din urmă, să le lăsați într-o căsuță poștală anonimă sau într-o locație de preluare.

Lucrez doar la câteva mici corecții.
Unde ar trebui să-l postez mai exact?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bună ziua
Sunt interesat de carding și de utilizarea cardurilor false în scopuri bancare, contactați-mă înapoi
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Bună ziua :) Prietenul nostru nu a mai fost online din noiembrie anul trecut.

Nu știm unde se află acum.

Acestea fiind spuse, probabil că nu veți găsi pe cineva care să vă poată ajuta cu încasarea de la CC-uri false sau furate. În general, cardurile sunt aproape moarte din cauza 2fa și a altor caracteristici de securitate care au fost implementate cu ceva timp în urmă.
Persoanele care vă oferă CC-uri "funcționale" sau ceva de genul ăsta, cel mai probabil vă escrochează.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua,

Am nevoie de un bin de lucru care funcționează astăzi, majoritatea nu lucrează în plăți internaționale.

Vreau să fac plăți în India și în principal în SUA.

Aveți vreo idee ?
 
Top