Question este prea riscant să comandați un produs de la china labs?

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Hei băieți, am vrut doar să vorbesc cu dvs. despre fabricile și laboratoarele din China, există un risc mare de a comanda medicamente sau produse de la ei în Europa? cum ar fi Europa de Nord? mulți oameni spun că din China pentru a comanda în Europa prea riscant, dar este real? să vorbim puțin
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună,

Da, există o mulțime de riscuri cu comanda din China / India sau orice altă țară.

Prima problemă, toate în funcție de ce țară sunteți din fiecare țară are unități de control "Vamă cu risc ridicat". De exemplu, Suedia, toate pachetele trimise din exemplu, Columbia, Ecuador, China, India etc. sunt "Pachete cu risc ridicat" din cauza exportului ridicat de cocaină, heroină, P2nP, BMK-Oil etc., astfel încât vor exista controale suplimentare de documente, containere și mai mult.

În al doilea rând, legitimitatea, fără a vizita compania actuală sau fără a fi recomandat de o sursă legală, nu veți cunoaște legitimitatea furnizorului sau a livrărilor sale, deci este un pariu cu risc ridicat. Pentru a rezolva această problemă, puteți intra în contact cu cât mai mulți furnizori posibil, de exemplu China, să vă invitați la un "audit", să le testați produsele la fața locului și să începeți o relație la fața locului.

A treia problemă, identitatea: pentru a importa materiale ilicite, trebuie să lucrați sub pseudonim și să știți cum funcționează și cum se înființează companiile fantomă; de asemenea, furnizorul cu care aveți o relație trebuie să știe cum funcționează compania dvs. fantomă, astfel încât să își poată adapta produsele și sub "pseudonim" pentru a nu ridica suspiciuni.

Acestea sunt doar câteva indicii pentru a începe și pentru a vă documenta.

Cele mai bune considerații
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Mulțumesc omule, dar știi, da, sunt de acord cu tine riscul de joc există în China, dar știm cu toții că cele mai mici prețuri sunt toate din China, și da, desigur, pentru a obține dreptul de contact pentru a lucra cu ei este destul de greu despre expediere Da, eu sunt în țara baltică, așa că acolo am nevoie pentru a verifica foarte atent cu privire la pachetele de risc ridicat în cazul în care în țara noastră există aceste lucruri cu China, dar da, este destul de greu să lucrez cu China, iar eu sunt cumpărător privat și nu am o companie de laboratoare sau de chimie, așa că va fi mai greu decât pentru cineva care are o companie.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bună ziua,

În cazul tău, aș spune să începi de la mic.

În funcție de ceea ce doriți să faceți, să spunem să sintetizați amfetamină sau MDMA. Începe cu cumpărarea precursorilor necesari de la furnizorii locali, mulți precursori sunt legali în baltice și pot fi ușor cumpărați fără rețetă.

Odată ce ați început și simțiți că este ceva în care ați dori să depuneți eforturi și mai mult, atunci începeți să căutați diferite mijloace de import / export, făcându-l în siguranță este un sport complet diferit în comparație cu gătitul.

Cele mai bune considerații
 
Top