Question Furnizorii de pe reddit sunt de încredere?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Titlul este ceea ce vreau să spun.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nu aș avea încredere în nimeni care tratează direct până când nu aveți un istoric îndelungat de a trata cu ei.
Cumpărați de la ei pe o piață cu escrow, astfel încât să nu pierdeți bani în cazul în care nu livrează.
Breaking Bad are servicii de escrow pentru toate bunurile disponibile prin producători aici.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Nu aveți încredere în nimeni. Mai ales în vânzătorii online.
Am fost înșelat de 5 ori. Există câteva sfaturi pe care le pot da în legătură cu asta.
* Nu cumpărați niciodată online. Dacă cumpărați, folosiți escrow.
* tranzacții față în față, nu dați bani până nu verificați marfa.
Probabil spun: "Voi lua lucruri din ascunzătoare și vi le voi aduce".
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Îmi pare rău că nu pot să-mi editez mesajul. iată restul textului meu.

Nu aveți încredere în nimeni. Mai ales în vânzătorii online.
Am fost înșelat de 5 ori și am pierdut o mulțime de bani. Există câteva sfaturi pe care le pot da în legătură cu asta.
* Nu cumpărați niciodată online. Dacă trebuie, folosiți serviciul de escrow. Probabil că ei nu vor să folosească escrow.
* tranzacții față în față, nu dați bani până nu verificați lucrurile.
- Probabil spun: "Voi lua marfă din ascunzătoare și ți-o voi aduce, dă bani chiar acum și nu-l vei mai vedea pe acest tip.
- Îți pot da o pungă cu lucruri false. miroase sau gustă înainte de a da bani.
- nu vă arătați banii sau portofelul înainte de a verifica marfa. când sunteți sigur 100%, dați banii.
- Uneori spun că este 60$, apoi mereu cresc prețul. nu-i lăsați niciodată să facă asta.

Am experimentat toate acestea. Chiar am venit aici pentru a găsi un vânzător decent, dar nu am putut. Pentru că vânzătorii nu au încredere în nimeni. Așa că și voi trebuie să faceți la fel.

Ce puteți face?

Încercați să găsiți o persoană care cunoaște pe cineva, singura cale este asta. În caz contrar, va fi bătut în aer.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Da,nu vreau să discriminez,italienii din Europa preferă prostituatele,probabil din cauza experienței mele
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Omule, ți-ai ascuns profilul, poți să-mi recomanzi un furnizor care livrează în tr pentru LSD?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Da! Categoric! La fel ca tipii ăia negri care stau la capătul fiecărui pod de canal din Amsterdam! Absolut. Investiți în Bitcoin cu ei în timp ce sunteți duying droguri, este un chilipir!
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Există mulți escroci pe Reddit, aveți grijă înainte de a face o comandă.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nu. Oameni de neîncredere și în mare parte proști acolo. Suficient de proști încât să înșele oameni care vor doar să se distreze. În general, ar trebui să luați tot ceea ce vedeți pe reddit în ceea ce privește chimia (traficul de droguri implicat) cu un grăunte de sare. Eu însumi nu am întâlnit niciodată pe cineva în care să am suficientă încredere pentru a trimite o sumă mare de bani pentru orice, fie că este vorba de droguri, produse chimice sau echipamente pe această platformă. Nu ai nicio asigurare pentru banii tăi acolo și oricine îți poate spune orice.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Uneori pun anunțuri pe Reddit, nu toți furnizorii Reddit sunt escroci, mai bine începeți cu comenzi de probă înainte de a avea încredere în ei.
 
Top