Question este posibil să devii chimist în domeniul medicamentelor de unde să începi / sau să înveți cum să tai corect

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunt nou în acest grup, doresc să înființez un laborator în California și mă întrebam dacă este posibil ca un cursant ambițios să producă amp., mdma, benzo și să învețe cum să amestece drogurile în mod propice... De exemplu, am o pudră de alprazolam, cum mă asigur că, atunci când o tai în batoane de 2 mg, fiecare bob mic va fi activ, există o modalitate de a amesteca ingredientele umede pentru a mă asigura că fiecare bară are 2 mg?
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Probabil că nu ar trebui să vă publicați locația...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Numai pentru clientii mei de afaceri frate. Au fost în afaceri pentru mult timp, așa că va fi dificil să vorbesc cu cineva înșelător fără ca eu să știu ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Bună ziua, îmi pare rău că nu am răspunsul pentru dvs. am vrut doar să spun că sunt în aceeași situație aici. apreciez oamenii care sunt motivați să învețe, sper să vă atingeți obiectivul.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Nu este un adaos, este pur și simplu ceva ce mulți oameni pe care îi cunosc folosesc pentru proiectele lor personale) este o combinație destul de bună de lucruri care face ca pastilele să iasă foarte consistente. Puteți utiliza, de asemenea, celuloză microcristalină pentru rezultate mai puțin optime, dar la un preț mai mic. Acest lucru ar fi bun pentru testul dumneavoastră.


  2. Cântăriți o anumită cantitate (să zicem 50 de grame) de amestec și presați-o (fără să o tăiați, barele sunt presate cu prese de pilule, nu tăiate) până când nu rămâne nimic
  3. Cântăriți toate pastilele produse și împărțiți suma la numărul de pastile. Acum știți cât cântărește un singur baton și cât de mult se pierde în presă
  4. Acum pur și simplu scădeți greutatea ingredientului activ (adică Alp) din greutatea barei
  5. Înmulțiți cu numărul de pastile
  6. Se scade din cantitatea de amestec inițial
  7. Acum știți cât de mult din fiecare să puneți în bolul dvs.
  8. Folosiți o spatulă de silicon pentru a lovi & amesteca împotriva peretelui bolului
  9. Faceți acest lucru timp de cel puțin 15 minute
  10. Introduceți amestecul și apăsați


Și da, sunt conștient că acest lucru ar putea fi făcut mai ușor, dar am făcut-o cât mai simplu posibil în mod deliberat aici.

Pentru a răspunde la restul întrebării dvs: Învățați cum să efectuați o extracție de DMT. Apoi învățați cum să faceți suc de vape Changa & DMT. După ce ați făcut asta, învățați cum să produceți GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Bună ziua, vă mulțumesc pentru sfat, dar el nu a întrebat despre extracția DMT din plante. În plus, acest tutorial este reprezentat în BB Forum.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
El a întrebat cum să învețe cum să devină chimist în domeniul medicamentelor și, din moment ce știe foarte puține, i-am sugerat acest lucru ca punct de plecare.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Am început cu sulfatul de amfetamină, dar am petrecut o mulțime de ore citind tot ce am putut despre chimia clandestină
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Dacă vrei să știi cum să sintetizezi medicamente începe cu cărți de chimie organică pentru începători, învață decât să înveți mai mult și vei ști tot ce ai nevoie, citește bbgate, vorbește cu chimiști mai experimentați, citește alte forumuri și reddit, poate arhiva de rodiu pe erowid dar ai grijă cu aceste sinteze puse pe acolo
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua am o întrebare am 1 kg bmk 5449-7-1 pulbere cum pot face p2p de pe ea cineva mă va ajuta vă rog? Mulțumesc.
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Întrebare pot face e refluxcondser de mine așa că da cum pot să o fac mulțumesc deja
 
Top