Question Este https://whwingroup.com legal?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Este Wuhan WinGroup Pharmaceutical un furnizor legal de produse chimice? Aceasta este o întrebare destul de simplă, dar sunt încă nesigur. Ei au oferte în liste și pretind că oferă comenzi escrow aici peste BB.

Dar încă am probleme în a găsi suficiente informații despre ei. Există doar un singur fir pe întregul forum BB care pune aceeași întrebare și doar un singur membru care nu a fost activ pentru practic un an acum susține că sunt legitimi. De asemenea, gama lor de produse este incredibilă, oferă aproape orice vă puteți gândi și acesta este exact punctul meu de vedere. Sună prea bine ca să fie adevărat, nu-i așa?

A avut cineva vreo experiență cu acest furnizor de produse chimice? Ați comandat a ajuns bine și ați primit ceea ce ați comandat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Cred cu tărie acest lucru. Va trebui să le trimiteți un mesaj prin telegramă sau ceva de genul ăsta. Am vorbit cu ei. Ei nu au nimic de câștigat dacă acceptă escrow și nu sunt. Nu am putut ajunge la o înțelegere cu ei, dar dacă ar fi încercat să mă jefuiască ar fi spus da la orice.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Am comandat de câteva ori cu ei timp de un an înainte de a mă alătura BB, am vorbit cu "Jessy", nu sunt sigur dacă ea este un membru aici.
În principal BDO, dar și P2NP.
2-Bromo-4'-metilpropiofenonă,
Borohidridă de sodiu,
și CAS: 13803-74-2.

A primit toate fără probleme și a expediat la 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Hei

În sfârșit.

Nu am știut că ești cu bbgate aici, și am pierdut răspunsul tău pe threema din aprilie.

Chiar acum, avem depozit Australia, precum și, preț mai ieftin și livrare mai rapidă.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ultima comandă pe care am făcut-o a fost în aprilie, cred? Singurul motiv pentru care am încetat să mai comand de la ei este pentru că am găsit o sursă locală pentru BDO care era mai ieftină și cu livrare mai rapidă.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Sunt de încredere? Mă gândesc să comand și de la ei.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Ați mai discutat vreodată cu compania noastră, domnule?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Noi vindem doar precursori, nu materiale finite, trebuie să existe o neînțelegere.

Deci, în loc să vă plângeți aici, mai bine să contactați agentul dvs. de vânzări pentru rezolvarea situației.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Nici o problemă cu ei, comandat de 2 ori
 
Top