INFO cu privire la produse chimice eficiente pentru cercetare

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Aș dori să știu dacă cineva a achiziționat noide de la un grup de telegrame numit Effective research chemicals

Ei pretind că au 2 furnizori aprobați numiți xanglee1 și zangchu

Comenzile minime de la acești tipi sunt de 5 kg

Orice informații despre acești tipi ar fi foarte apreciate înainte de a merge mai departe cu ei
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Acest lucru mi se pare o înșelătorie! Nici un vânzător nu va stabili comanda minimă la 5 kg, este prea scump, singurul care își poate permite acest lucru sunt cartelurile mexicane :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
5kg isnt problema sa vremea chim este orice bun sau nu acolo atât de multe escrocherii merge despre (100% escrocherii) din tranzacțiile mele în ultimele 12 luni și 5kg comanda este o modalitate dificilă de a afla
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah nu aș avea încredere în vânzătorii din telegramă sau wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Putem discuta cu ei, să le punem întrebări specifice despre chimia și farmacologia substanțelor lor, să le cerem să furnizeze dovezi ale disponibilității unui produs sau un eșantion pentru cercetarea noastră. Vă rugăm să le oferiți un contact
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Am vorbit cu ei și nu sunt interesați să-mi trimită o mostră. Dacă ați putea vorbi chiar dvs. cu ei și să le explicați că vă ocupați de acest site. De asemenea, ați ști toate întrebările relevante pe care să le puneți cu privire la partea chimică a lucrurilor, eu nu am nici un indiciu în acest moment. Va fi în interesul lor să vă verifice produsul, deoarece îi veți plasa ca vânzător pe site-ul dvs.

TELEGRAM= effective reasearch chemicals

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Trimiteți-le link-ul către forumul nostru. Dacă sunt interesați să își promoveze serviciile, vor veni la noi. Dacă aveți îndoieli cu privire la fiabilitatea lor, eu nu aș trimite bani unor vânzători dubioși de pe Telegram.
 
Top