Imidazenil CAS151271-08-8

bourn

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, băieți,
Vreau să aduc în atenție un compus care este literalmente capabil să ajute la suferința atât de multor persoane care încearcă să renunțe la benzos sau suferă de anxietate.
Cineva ar trebui să se apuce de treabă și să sintetizeze asta, ingredientele nu sunt ieftine, dar cererea ar fi astronomică odată ce s-ar afla că cineva vinde asta.

Mina de aur literală, precum și salvarea / prevenirea atât de multă suferință, pot spune de la prima mână, singurul furnizor online a încetat recent complet să vândă și, ca cineva care suferă de anxietate debilitantă și a trecut prin ani de utilizare a unor doze extrem de mari de benzo din cauza toleranței pentru a avea o viață demnă, nu pot sublinia suficient cât de mult acest compus are toate plusurile unui benzo fără proprietăți de dependență și, de fapt, inversează sedarea obișnuită a benzo, deoarece nu este un benzo, ci din partea opusă completă, cum ar fi Flumazenil, care este folosit pentru a trata sevrajul benzo și pentru a ajuta la suprareglare.

Nu cunosc procesul de sinteză, dar cineva care știe și a fost interesat să-l facă a spus că are nevoie de acești compuși (alături de unii pe care îi avea deja), îmi pare rău, nu sunt competent în sinteză, având doar ajutat și a fost o parte din a face 2C-B până acum...

El a spus că are nevoie de următoarele

bcl3 în xilenă 1M 5L
2-bromobenzonitril 1 kg
4-fluoroanilină 1 kg
O parte din precursori nu pot cumpăra și îi voi face singur (toxici, folosiți pentru sinteza otrăvurilor militare)
Pentru a le produce am nevoie de
Ester etilic al glicinei 2 kg
Fosfit de dietil 1 kg


Acest compus este literalmente un salvator de viață pentru oricine este pe benzos sau are anxietate, fără nici un negativ. Și ar fi foarte profitabil pentru oricine ar face unele și este, de asemenea, legal peste tot așa că ... cum am spus - mină de aur și ceva care ar ușura suferința a milioane de oameni, sper că nu am postat în secțiunea greșită.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
S-ar putea să am în stoc 2x100 mL fiole de BCl3 și nu-mi pot imagina la ce să le folosesc. Aceasta este o cantitate periculoasă care necesită azot lichid pentru a îngheța fiolele înainte de deschidere, 25 ml știu că fac vaporii de HCl mai înalți decât o clădire cu trei etaje. Acest lucru poate fi trimis, dar numai în UE, deoarece nu știu nicio modalitate de a trimite acest lucru în orice alt loc. Acest compus pe care doriți să îl obțineți trebuie tratat cu grijă deoarece expunerea accidentală poate duce la anxietate severă și implicit la consecințele paranoiei, nu că ar fi ilegal, dar laboratorul dvs. ar putea fi.
 
Top