Dacă se întâmplă ceva. ALIBI CHIMIC? cum să?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ah, se întâmplă. Ești arestat în timp ce cumperi precursori chimici și poliția te întreabă: ce ai de gând să faci cu asta?
Nu-mi pot imagina, așa că dacă se întâmplă asta, cred că puteți scăpa cumva cu argumente, spunând că aveți o instalație unde faceți experimente și asta, așa că dacă le arătați un document care să ateste că sunteți persoana autorizată să faceți asta, va fi un alibi aproape infailibil: de ce cumpărați aceste substanțe chimice? Vreau niște exemple despre cum arată aceste documente și apoi despre profesioniști care să permită falsificarea acestor documente.
Astfel ar putea fi contrafaceri valoroase. De unde voi face rost de asta? Oameni buni, este cineva aici care mă poate ajuta?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Contrafacerea documentelor către o întreprindere este un lucru. Mă îndoiesc că puteți contraface documente guvernamentale care vă autorizează să dețineți substanțe chimice controlate. Ei ar verifica dacă acestea sunt legitime . Ai fi acuzat de o infracțiune suplimentară. Poate ați putea pretinde că sunteți un agent sub contract cu o companie care are documente legitime
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Da, sunt deschis la orice opțiune
 
Top