Question identificarea amestecului pentru tăierea cocainei

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bună ziua, mă poate ajuta cineva să identific 5 substanțe diferite pe care le am pentru amestecarea cocainei
furnizorul meu nu mi-a spus niciodată ce este și acum a plecat
vă mulțumesc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Pe ce ne bazăm, nu există imagini sau descrieri. Nu există nimic. 5 adulteranți comuni în cocaină includ;
-Acidul boric. Ar fi perlat și alb
-cafeină. Cred că este amară și albă
-fenacetină. Nici nu-mi amintesc ce este, dar știu că am văzut că este frecvent. Se găsește în cocaină.
- benzocaina, lidocaina, tetracaina ECT, îți amorțește gura. Oamenii cred că imită cocaina în asta, dar oamenii care sunt familiarizați știu că cocaina are nevoie de 30 de secunde pentru a-ți amorți gura, iar aceste anestezice locale acționează în aproximativ 10-15 secunde
-Paracetamol , un alt nume pentru acetaminofen, Tylenol de exemplu. Tot ce pot spune este că l-am văzut raportat de 100 de ori în analize.
-levamisol. Dewormer pentru cai. Se descompune în aminorex și amfetamină, 2 stimulente. S-ar putea să-ți cangreneze urechile și picioarele și să te nenorocească teribil.
-Metamfetamina. Este ceva obișnuit pe aici, când cineva spune că are cocaină foarte bună, înseamnă că are metamfetamină în ea. Ei nu se întreabă de ce nu există euforie și îi droghează timp de 6 ore. Oamenii de pe aici sunt proști.

Tratează oamenii așa cum ți-ar plăcea să fii tratat și nu pune nimic din chestiile alea acolo. Cere doar suma de bani pe care vrei să o faci pentru cel mai bun produs posibil. Prefer să plătesc 200 $/g pentru cocaină bună decât 70 $/g pentru gunoi cu 5 sau mai multe tipuri de gunoi în el. Așa ar face oricine altcineva.
 
Top