Question Am încercat să-mi amintesc un bucătar crock pot. Cred că am hace it corect poate cineva să ajute?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Bine, a trecut ceva timp de când am trecut peste toate aceste cunoștințe, dar sunt aici și mă asigur că am recie[t corect s detaliate înapoi în ziua în care am dabled în fabricarea unor lucruri și cel pe care l-am învățat bine a fost meth am învățat anhidris amonia dope roșu ad negru și alte rece găti unul pe care am fost de gând să încerce doar pentru simpla față de confence de a nu trebui să meargă la un dealer și să obțină nimic doar să aibă grijă de obiceiurile mele și că este, dar im blocat pe detais.

1 uncie de NitroMethane GaI
2 Hamei numărul 9 albastru pentru arme 7 uncii
3 tije de sudură cu vârf portocaliu pentru Nichole
4 ? cred că există charchole activat, dar nu sunt sigur
5 capac cu bandă aderentă, se fierbe la foc mare timp de 12 ore și apoi se lasă să stea și să se răcească timp de 12 ore

atunci când este gata, există două straturi, unul de sus, care este tot meth trebuie să fie tăiate frm partea de jos arunca stratul de jos și asigurați-vă că nu pentru a obține orice în cristal ayer poate fi otrăvitoare
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Nah, omule, asta sună ca o rețetă pentru droguri string pentru mine, cred că droguri viespe are mai mult bang pentru dolar, deși🫣, eu sunt surprins că nu a fost descoperit mai devreme. Ești acolo și ai lovit un cuib de viespi și ele sunt supărate! Te-ai prins totuși, bugbzapper, spray viespe, un pic de foc încrucișat.....
Doar ca să fiu sigur, nu, asta nu înseamnă nimic. O gaură în portofel, poate
De fapt, se întâmplă o mulțime de nitrați, ar putea fi o reacție extrem de energică.😬
Nu, cine ar fi crezut, albastrul pentru arme este salpetru. Rahat sare Peter este util af.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iată câteva ingrediente din Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner:
Isobutan: 1000 ppm
Kerosen: 800 ppm
Etanol: 100 mg/m³
Acid oleic: 1000 ppm
Citronelal: 100 ppm
Hidroxid de amoniu: Mai puțin de 1%
(R)-p-mentha-1,8-dienă: Mai puțin de 1%
1,8 cineol: Mai puțin de 1%
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Cu siguranță o rețetă de drog cu șnur de închisoare. Este destul de amuzant atunci când toți "băieții buni" din sud vin și fac timp în nord-est, toți aduc această poveste despre cum sunt o bandă de motocicliști meth kingpin. Îmi amintesc că, la vârsta de 20 de ani, un coleg de celulă din Florida îmi povestea că "obișnuia să facă și să vândă kilograme de metamfetamină" în conformitate cu infama tehnică "string dope". Probabil că încă o mai am scrisă pe undeva, cu detalii și proporții exacte. Asta a fost prima dată când am auzit-o.. Am auzit variante diferite de la câteva persoane diferite de-a lungul anilor, dar aceeași idee generală. Știind ce știu acum, este destul de amuzant când oamenii încearcă să-mi vorbească despre asta ca și cum ar ști ceva ce nimeni altcineva nu știe - ca și cum ar avea acest as în mânecă pe care îl pot scoate și cu care pot face o avere oricând au nevoie să iasă la suprafață. Trebuie doar să aștept o lună până când acvariul pe care l-am îngropat plin cu cărbune de filtru și albăstrit pentru arme să reacționeze și să crească gheață pe toate sforile. ... Sau au fost 12 ore? După ce am "gătit la intensitate mare" timp de 12 ore... hmmm... orice.... va începe să crească într-una din zilele astea...
Oricum ar fi, voi cânta...' "we're in the money.." în cel mai scurt timp...
 
Top