Question Am o întrebare tulburătoare

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
iertați-mă, nu prea înțeleg cum să folosesc un forum.am postat ieri o declarație despre un videoclip youtube pe care îl studiam. astăzi videoclipul a dispărut, a fost șters de pe fața planetei.am instigat eu cumva această întâmplare?nu sunt o persoană paranoică, totuși: ieri am lăsat o întrebare la comentariile videoclipului, răspunsul primit nu a fost cel la care mă așteptam sau pe care l-am înțeles.sunt doar..........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nu păreți delirant (paranoia este, în sens clinic, cunoscută sub numele de delir paranoic), însă preocupările dvs. au un gust paranoic, deoarece este uman să simțiți uneori acest lucru. Inamicul ascuns din interiorul dvs. poate foarte bine să fie legat de un fel de vinovăție pe care trebuie să o conștientizați pentru a o face nedetectabilă din exterior (rețineți că aceasta este a dvs. și cu dvs.). Comportamentul ciudat pe care îl observați nu indică atât de mult probleme (de care nu vă pot promite că sunteți lipsit). Oricum, este pentru binele tău dacă îți imaginezi și admiți că nici cel mai bun chirurg din lume nu ar avea același sentiment atunci când își operează propria mamă sau orice alt pacient oarecare. Doar transpuneți-vă într-o persoană diferită pe care o admirați și acționați așa cum ar face-o ea.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nu trebuie să mă tem. Frica este ucigașul minții. Frica este mica moarte care aduce distrugerea totală. Îmi voi înfrunta frica. Îi voi permite să treacă peste mine și prin mine. Și când va fi trecut, voi întoarce ochiul interior pentru a-i vedea calea. Acolo unde s-a dus frica nu va mai fi nimic. Doar eu voi rămâne.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
nu.lol, nu am iluzii, poate doar un pic nervos cu privire la motivul pentru care creatorul acestui videoclip a făcut acest lucru, vreau să-l contactez, dar nu știu cine este sau cum să fac asta, mă poate ajuta cineva să dau seama de acest lucru?cum pot contacta youtubes bbexpert?există mai multe povești, dar sunt absolut sigur că videoclipul a fost șters din cauza a ceea ce am spus sau am făcut cu comentariu pe ea.Aș dori să remediez acest lucru dacă este posibil, mulțumesc
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Bună ziua, bine ați venit la forumul BB. BBexpert este fiecare Expert în forumul BB ca mine. Am șters videoclipuri despre fabricarea medicamentelor pentru a salva canalul nostru de la ban. Le puteți găsi pe toate aici este secțiunea Video.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Mulțumesc foarte mult pentru că m-ați anunțat. sincer, am crezut că am provocat dispariția videoclipurilor, deoarece imediat după comentariul meu de contact, lucrurile au dispărut. am fost cam zdrobit când videoclipul a dispărut, deoarece a fost concentrarea cercetării mele de la 2010, este o poveste foarte lungă pe care o împărtășesc câtorva. urăsc ceea ce s-a întâmplat prin guvernul nostru, pe scurt, au luat atât de multe lucruri care pot fi foarte utile anumitor oameni, trebuie să spun mai mult. mulțumesc din nou.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Apreciez foarte mult acest lucru.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Acesta este un cântec grozav și am vrut să folosesc acest titlu de cântec ca răspuns pentru firul tău, dar m-am gândit că nu mulți oameni știu referința Weedeater
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol.nu, nu știam, dar mi-a atras atenția, sincer s-a potrivit cu mine, thumbs up.
 
Solution
Top