Question Cum să părăsiți Europa atunci când este emis un mandat european de arestare?

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Mă întreb dacă este posibil să părăsesc Europa în cazul în care se emite un mandat european de arestare pe numele meu. Plănuiesc să plec devreme, dar dacă nu se rezolvă? Aeroporturile ies din discuție, dar cum rămâne cu frontierele normale? Rămân doar documentele false?
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Știu, îl caut. Cunoașteți vreun site de pașapoarte de încredere? Pentru moment, am doar cărți de identitate și permise de conducere. În cel mai rău scenariu, pot călători în Georgia cu cartea mea de identitate. În Georgia voi fi în afara Uniunii Europene, deci în cel mai rău caz voi folosi un pașaport normal
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Depinde unde vă situați, dar aveți 2 opțiuni.
1. Du-te la Serbia. Weithin UE nu există controale pașaport mai. După aceea u trebuie doar să intre în țară apoi u nu poate fi deportat.

2. De asemenea, vă puteți ascunde în următorul oraș mare cu ușurință cu identitate falsă. În funcție de infracțiunea comisă, puteți să lăsați totul în urmă și să începeți o viață nouă cu un act de identitate fals. schimbați-vă aspectul și asta e tot.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Mai întâi mi-a cerut să iau legătura cu el, apoi încearcă să-mi vândă lucruri... ciudat escroc....
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
heheh tocmai și-a creat un cont și crede că va găsi un prost
 
Top