Question Cum să angajez oameni pentru afaceri cu medicamente și altele?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Știe cineva? Ar trebui să le spun în avans sau ar trebui să folosesc oameni care sunt doar poștași și lucruri de genul ăsta sau ar trebui să încerc să construiesc o rețea prin internet ca aici?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Made site-ul obține produse de bună calitate și de a vinde la oameni forma toată lumea. Mult mai sigur ca u vinde pe Streat
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Nu înțelegi ce vreau să spun, vreau să spun dacă ar trebui să pun oamenii să facă lucruri cu cunoștințele lor sau să angajez pur și simplu poștași la întâmplare și să nu spun nimic.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Angajați doar o persoană care va expedia pachete pentru dvs. Plătiți pentru toate pachetele cu cardul de credit cumpărat. Ar fi mai bine să angajați o persoană aleatorie, astfel încât să nu vă cunoască și să nu vă poată turna. Puteți angaja oricând un prieten bun despre care știți că nu va face schimb și veți face lucrurile mult mai sigure decât soluția de mai sus.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Personal, cred că online-ul este doar cireașa de pe tort. Nu aș vinde niciodată sub o anumită sumă, aș face tranzacții în locuri în care nu mă cunoaște nimeni și aș angaja cel puțin un alergător, asigurați-vă că știe ce se întâmplă sau va reacționa urât când va afla și nu va dura mult până vor afla și ei. Asigură-te că îl plătești bine și încearcă să nu-l lași să se drogheze în timp ce aleargă, dar fii generos după orele de biz. Asigurați-vă că este clar că el trebuie să facă transferuri și să nu socializeze. Fă-ți propriile achiziții sau el ar putea fi o problemă.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Personal, cred că online-ul este doar cireașa de pe tort. Nu aș vinde niciodată sub o anumită sumă, aș face tranzacții în locuri în care nu mă cunoaște nimeni și aș angaja cel puțin un alergător, asigurați-vă că știe ce se întâmplă sau va reacționa urât când va afla și nu va dura mult până vor afla și ei. Asigură-te că îl plătești bine și încearcă să nu-l lași să se drogheze în timp ce aleargă, dar fii generos după orele de biz. Asigurați-vă că este clar că el trebuie să facă transferuri și să nu socializeze. Fă-ți propriile achiziții sau el ar putea fi o problemă
 
Top