Question Cum se taie amfetamina pură?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Am încercat să vând sulfat pur. Doar pentru a realiza că puritatea medie este de 13% și oamenii ar merge peste 500mg sfârșind în ICU. Dând chiar vina pe medicament.

Cofeina ar fi bună pentru reducerea la 40 %? sau un agent neutru de reducere ar face o treabă mai bună?

Acest lucru consolidează în mod activ misiunea BB. Ideea este de a avea droguri mai pure. Dacă ar fi vorba de heroină, oamenii ar cădea ca muștele. Trebuie să fie tăiată, dar să fie în continuare cea mai bună pe străzi.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nu știu dacă acel amestec poate face bine organismului, nu va fi bun pentru inimă, înainte de a-l tăia cu un excipient al vreunui medicament care nu este rău pentru organism și nu are efecte asupra organismului. dar nu sunt un expert vorbesc din ignoranță
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Suntem categoric împotriva oricărei tăieri a produselor datorită faptului că aceasta poate avea efecte negative asupra sănătății și este nedreaptă. Dacă doriți să vă avertizați clienții, le puteți spune doza corectă.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
dar dacă utilizatorul nu are încredere în vânzător și ia 100mg sau 200mg gândindu-se că viteza este redusă? fratele va muri
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Sunt întru totul de acord cu dumneavoastră, totuși există unii clienți care nu ascultă acest lucru, chiar dacă i-ați avertizat cu privire la riscurile legate de puritatea ridicată și "tăieturile necunoscute de pe stradă", alte riscuri.restul oamenilor.

Dacă nu cunoașteți vânzătorul, cum ar fi cineva pe care îl găsiți la o petrecere de noapte, riscul de supradozaj cu substanța principală (drogul) ar putea fi mai mic, dar riscurile de a fi afectat de tăieturi sunt mult mai mari, deoarece acestea ar putea avea un ingredient care vă provoacă o reacție anafilactică.

Nici mie nu-mi place să tai drogurile, dar atunci când oamenii mă roagă să o fac pentru că produsul pe care îl vând este prea puternic pentru ei, adaug doar O singură tăietură, care este cafeina pentru amfetamină, și întotdeauna le spun clienților mei raportul exact de puritate și să fie conștienți de faptul că acest lucru este mai rău pentru sănătatea lor decât să ia doar dozele corecte de drog netăiat.
Acesta este sfatul meu în calitate de dealer. Fiți întotdeauna clar cu clienții dumneavoastră.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei bine, nu toată lumea este suficient de inteligentă pentru a vedea asta. Unii dintre prietenii mei sunt așa. Cu toate acestea, ego-ul lor este de obicei mai mare decât coeficientul lor de inteligență. Când a existat un material cu adevărat bun, i-am spus unuia dintre ei să nu împingă 1 în sus, el a râs.
"Am o rutină de 20 de ani. Serios? - Tu ai o rutină de maxim. 20 de ani rutină de vizionat poze, asemănătoare cu asta în rahat grosier."
Între timp, el, zombiul autentic surd și mut, a cardat "fibrilație atrială stângă garantată" de grosimea unui deget.
A trebuit să țip la el pentru a-l face să mă asculte.
Mulți s-ar putea să fie la fel. Probabil că m-aș învinovăți dacă s-au săturat, pentru că aș fi putut avea mai multă minte. Deci, întrebare dificilă...
Dacă ar fi să o diluez, ar fi dextroză sau glicină. Aceasta din urmă poate fi o soluție mai bună. Un aminoacid natural care este folosit și pentru îndulcire, este complet solubil în apă și nu are un efect negativ asupra nivelului de zahăr din sânge. De asemenea, din câte știu, nu există efecte secundare cunoscute atunci când se consumă în cantități mari. Eu l-aș dilua la cel puțin 75% puritate, din acestea. Sau mai degrabă 80%... Pentru a testa cât de mult s-a deteriorat și a o stabili în consecință. Apoi ar exista o versiune mai ieftină și una mai scumpă. Intelectualul o va alege cu siguranță pe cea ieftină. Dar măcar nu pune 1G la darts.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Manitolul este unul frumos, iar zerul praf
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
puteți tăia cu vitamine precum vit C sau E pentru acțiunea antioxidantă sau puteți tăia cu NAC
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ar putea fi tăiat cu vitamina B3 sau poate fi periculos?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vitamina B3 crește rata hemoglobinei și crește crearea de celule roșii din sânge, astfel încât poate fi periculos pentru inimă să combine vasocostrictor și vasodilatator, tăiat cu vit C sau NAC, este foarte ieftin pe vrac com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vit C este acid ascorbic și vă poate arde nasul.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Oh, nu știam asta, deci NAC este bun
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Nu știam asta, am încercat mai multe amfetamine diferite cutten când eram mai tânăr și majoritatea oamenilor mi-au spus: "Dacă nu arde, nu este amfetamină/pastă de viteză"

Știu că înțeleg de unde a apărut acest fapt fals.
La fel se întâmplă și atunci când vii la mine și vorbești despre speed uscat, majoritatea oamenilor vor crede că va fi tăiat ca naiba, așa că mulți dealeri adaugă alcool, înălbitor sau substanțe chimice de genul acesta pentru a face să îți ardă nasul.
Majoritatea oamenilor care au cumpărat acest tip de rahat tăiat au acum multe probleme cu sistemul lor respirator.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
puteți tăia cu Raspberry Ketones pentru gust, pulberea este și albă
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Sunteți observator al Nilului Roșu? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
nu frate, nu știu ce este asta :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vă rog, amfetamina poate fi amestecată cu benzocaină sau lidocaină? Și poate cauza vreun rău consumatorului?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
totul poate fi amestecat cu amfetamină, dar da, benzocaina și lidocaina sunt periculoase pentru inimă și cresc bpm, deci.. nu este o idee bună.. amestecați cu NAC sau smtg care nu interferează cu efectele amfetaminei, nu amestecați cu taurină, nu amestecați cu gaba, nu amestecați cu aspirină ect, și nu amestecați cu cafeină, guarana sau alte stimulente, NAC este pentru mine cel mai bun pentru că NAC are o mulțime de efecte bune asupra sănătății, în special asupra creierului, și aparent, ajută consumatorii de droguri pentru a contracara pofta, deci.. cea mai bună alegere imo

dar se poate amesteca cu magneziu, cred, sau aminoacizi
 
Top