Question Cum primiți coletele?

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
M-am uitat pe forumuri, dar nu am văzut prea multe pe această temă.

Mă aflu în SUA și doresc să comand reactivi și un mic produs finit. Sunt îngrijorat de ideea de a livra la adresa mea reală, iar o cutie UPS nu pare a fi o idee atât de bună.

Așadar, sunt curios să aflu cum procedați unii dintre voi.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Nu îi vedeți pe oameni explicându-și metodele pentru că nu vrem să fie saturați. Cel mai simplu lucru pe care îl pot spune este că trebuie să gândiți în afara cutiei dacă nu doriți să vă folosiți adresa reală. Trebuie să folosiți adresa altcuiva, dar CUM puteți folosi adresa altcuiva? :)
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Este amuzant pentru că, după ce am postat întrebarea, mi-am dat seama că seamănă puțin cu meseria de spion. Iar un spion inteligent nu își dezvăluie niciodată metodele.

Apreciez răspunsul, de fapt cred că răspunsul tău este destul de grozav :sneaky:
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Dacă solicitați un produs finit, cel mai bine este prin poștă, fără a trebui să semnați pentru livrarea coletului.
Pentru comenzile mai mari, trebuie deja să vă dați numele real, în cazul în care nu sunteți acasă și trebuie să mergeți să ridicați comanda la oficiul poștal
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nu există magazine de colete în SUA? În Europa există magazine de colete și dulapuri.
 
Top