Question Cum funcționează expedierile naționale de colete? este o idee bună să trimiteți narcotice prin oficiul poștal?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Sunt preocupat să știu dacă este sigur să trimit narcotice prin serviciul național de colete sau prin companii private de logistică cu expedieri naționale, vă mulțumesc tuturor!
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ce părere aveți? Lol, devin lipicioasă de la atâta miere.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Habar nu am, de aceea întreb, vorbesc despre transporturi naționale, transporturile internaționale sunt în mod clar inspectate de vamă.
Singurul lucru pe care îl știu este că firmele de logistică au un detector de metale (pentru detectarea armelor de foc și a armelor albe).
dar personal am cumpărat arme de airsoft și arme albe de pe aliexpress, și au ajuns fără probleme, și ăsta e un transport internațional.
 

davlovsky

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Aruncați zarurile. Aveți aici un site web care postează videoclipuri pe YouTube, arătând oamenilor cum să sintetizeze droguri ilegale, acționând ca un hub/marketplace pentru a achiziționa nu numai orice narcotice doresc, ci și orice precursor pentru a-și putea fabrica și ei propriile droguri.

Așadar, chiar dacă acest site web nu este un uriaș borcan de miere (un mare " dacă"), Johnny Law știe cu siguranță că există.
Dar să presupunem pentru o clipă că acest site web este într-adevăr legal și gestionat de o echipă de chimiști renegați răi și nonconformiști, iar tu însuți ești suficient de priceput atât pe stradă, cât și la tehnologie pentru a te ascunde în spatele mai multor straturi de securitate - chiar dacă toate aceste stele se aliniază, în cele din urmă, tot dai cu zarul.

Deci, cred că totul se reduce la a ști dacă merită sau nu pentru tine. Recompensa de a te droga cu orice doză ai avea depășește riscul de a fi prins cumpărând narcotice online și de a ți le trimite prin poștă?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
În ce țară vă aflați?

Noi, cei din Statele Unite ale Americii
Iată cel mai bun sfat pe care l-ai putea învăța

Am trecut în revistă fiecare pagină legată de site-ul USPS.com. Adânc îngropat într-o publicație despre clasele de corespondență se spune
" Toate clasele de corespondență sunt supuse inspecției, cu excepția Priority Mail Express ® " continuă să vorbească despre constrângerile de timp ale livrării a doua zi.
Tariful începe de la 25 de dolari, dar dacă doriți să ajungă la destinație, aceasta este calea. Vă sugerez să încercați totuși să creați o diversiune. Lipsiți eticheta și tipăriți un autocolant cu o adresă falsă a expeditorului, în cazul unei fețe inofensive. NU TRIMITEȚI NIMIC INFLAMABIL, NICI TUTUN SAU ALCOOL. Cel puțin mințiți în legătură cu asta. Împachetați în folie orice lucru care miroase urât sau folosiți o cutie de Pringles sau o pungă mylar.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Spania (Europa) Am văzut mulți oameni de aici trimițând medicamente prin intermediul șoferilor glovo .
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Pentru europa, folosiți doar dpd, împachetați bine și acordați puțină atenție invizibilității, iar peste 95 % vor ajunge la destinație.

Pentru coletele naționale, în cazul de față Spania, se aplică aceleași reguli și peste 99% ajung fără probleme
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Există o mulțime de oameni care trimit medicamente în întreaga lume cu acest tip de serviciu, există două ingrediente mari și importante pentru a finaliza corect expedierea: trebuie să știi foarte bine ce faci și trebuie să fii norocos. Poate că, dacă încă vă puneți acest tip de întrebare, ar fi bine să faceți un pic de experiență teoretică, să citiți cât de mult puteți și să încercați să vorbiți cu unii dintre experți, acest lucru vă va ajuta cu siguranță. Nu faceți lucruri stupide decât dacă sunteți sigur de ceea ce faceți, consecința poate da peste cap o mulțime de lucruri, țineți minte asta.
 
Top