Cum își expediază dealerii medicamentele prin poștă?

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Bună ziua,


Am căutat, că câinii pot mirosi drogurile chiar dacă acestea sunt bine ascunse.

Mă gândeam cum își trimit dealerii marfa prin poștă fără să fie prinși?
și ce se va întâmpla dacă oficiul poștal prinde drogurile, nu va fi riscant pentru dealer să-și identifice numele?
de asemenea, există o modalitate de a păcăli câinii adulmecători?

Mulțumesc.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Cum ar trebui să fie prins dealerul? El nu trebuie să se teamă dacă lucrează curat și dezinfectează totul. Cine scrie expeditorul corect pe ea ar fi câștigat închisoarea pentru prostie. Doar destinatarul are o problemă, dar atât timp cât se comportă corect, nu se pot întâmpla prea multe.
Dacă criminaliștii nu găsesc nicio probă utilizabilă, cum ar fi amprente sau urme de ADN, expeditorul nu trebuie să își facă griji, mai ales dacă este deja cunoscut de poliție.

Nu poți păcăli câinii și nasul lor, dar de ce ar mirosi un câine o scrisoare? Ați avut vreodată de-a face cu serviciul poștal? Acesta este un proces complet automatizat în care mașinile de sortare lucrează în hale mari, iar intervenția manuală este necesară doar în caz de defecțiuni. Nu există câini care să alerge toată ziua. Câinii antidrog sunt folosiți în raiduri pentru a găsi ascunzătorile, pentru că niciun polițist nu vrea să percheziționeze, câinii antiexplozivi, de exemplu, la aeroport în timpul turelor, dar nu în centrele de distribuție a corespondenței unde sunt procesate peste 100 000 de scrisori pe zi.

Ceea ce ar trebui să faceți, totuși, este să ambalați bunurile în vid, ceea ce previne cel puțin ca la transport nimeni să nu observe mirosul. În funcție de cât de curat lucrați, ar ajuta și pentru câini, dar de obicei sunt urme minuscule afară, ceea ce face câinele să lovească.
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ce ați folosi pentru dezinfecție Am auzit de detergent de sticlă și de sprayul obișnuit pentru dezinfecție. Există și altceva?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Adevărat, am cumpărat ecstasy și în piață am trimis adresa de expediere, iar după o zi mi-am primit marfa, a fost în carte la pagina 73 și nimeni nu m-a prins, deci răspunsul este prin poștă.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1

Bună ziua,

Vă mulțumesc pentru răspunsul la întrebarea mea, ceea ce am vrut să spun cu întrebarea mea este, ce se va întâmpla dacă polițiștii au prins corespondența în procesul de expediere și au găsit droguri pe ea? aici, în țara mea, nu avem cutie poștală publică, unde puteți pune doar scrisoarea și du-te, dar trebuie să trimitem scrisoarea prin intermediul oficiului poștal, unde ne întreabă despre ID-ul nostru

Mulțumesc
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Apoi, nu aș trimite nicio corespondență în această țară fără posibilitatea de a trimite pachete mici în mod anonim, deoarece acesta este marele avantaj al acestui sistem aproape mondial, care face posibil ca expeditorul să rămână anonim și să știi doar aproximativ din ce regiune provine corespondența, datorită ștampilei.
În cazul dumneavoastră, polițiștii îi vor viza pe destinatar și pe expeditor, destinatarul va trebui să demonstreze că le-a comandat, iar polițiștii vor sparge ușa expeditorului.
Ce credeați că vor face polițiștii în caz contrar?

Doriți să cumpărați sau să vindeți droguri prin poștă?
 

steve77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
În cazul în care un organism trimite sau primește orice pachete pe piața internă, atunci este sigur să cumpere în cazul în care un organism primește orice pachet în SUA din străinătate, atunci va fi o problemă, deoarece va exista o vamă SUA între destinatar și expeditor și pachetul poate blocat în vamă, dar dacă un organism trimite un pachet din SUA în SUA, atunci nu există vamă
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Sincer, nu am întâmpinat niciodată probleme cu trimiterea sau primirea, dar în țara mea pedeapsa nu este atât de mare....
 

tjerry

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Salut băieți, sunt pentru prima dată aici. Vreau să expediez un pachet de ciuperci din Olanda în Norvegia. Mi s-a spus că orice pachet care provine din NL este deja un steag roșu în sine pentru aceste obiceiuri vikinge. Așa că mă întrebam dacă cineva are vreo experiență de expediere în acest teritoriu nordic cu succes. Sunt șansele într-adevăr atât de mult împotriva mea că nu ar trebui să mă deranjez să încerc, sau ar trebui să-l trateze doar ca orice alt transport.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Multe smartshop-uri trimit în fiecare zi multe multe trufandale peste tot în europa un fel de semi legale. Nu ar trebui să vă faceți griji
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
De ce să nu le trimiteți unui prieten din altă țară și să îi cereți să le trimită la destinație.
 

Paul DelGrosso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A trimis cineva lucruri din China în Canada fără probleme? Kilograme sau mai mult? Mai mici, de la 500g la 100g?

Unele lucruri se află deja în depozitele canadiene. Dar altele nu sunt. Sper să primesc răspuns
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Așadar, dați-mi voie să clarific acest lucru, poate îi va ajuta și pe alții. orice cantitate sub 2 kg o pot trimite prin "scrisoare" neînregistrată sau recomandată, care ar trebui să conțină doar documente, dar aproape nimănui nu-i pasă, este foarte sigură. Dar chinezii sunt bine înrădăcinate în Canada, au rețele de import, strategii de expediere și ei sprijină cu documentație.Ei doresc să obțineți comenzile și ei fac livra, încet..
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Există pretenții de trucuri care ar trebui să funcționeze, cum ar fi tipuri specifice de momeli sau chiar substanțe chimice, dar, în general, nu aș sfătui să expediați prea departe nicio substanță care este lichidă sau are mirosuri puternice, piețele locale sunt de obicei suficient de puternice, astfel încât nu este nevoie să expediați canabis foarte departe, de exemplu
 
Top