Question Cum pot extrage Psilocybe din ciuperci?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Mă poate ajuta cineva?
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Deci, tru, doar puneți în timp sau utilizați butonul sherch
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Îți spun eu. Să înghiți 5 grame în întunericul tăcut poate fi o provocare, dar să mănânci un jello shot este floare la ureche. Pe The Shroomery.org am un Tek de jello shot vechi de 15 ani sau mai mult. La acea vreme era singurul și este verbatim #2 din acel fir. Așa duci psilocinul mai departe decât ai vrut vreodată. Oamenii nu realizează de multe ori, doar psilocina te afectează. Psilocibina este defosforilată de acidul gastric. Nu voi vorbi despre motivul pentru care ciupercile magice sunt corect numite psilocibină, dar există un precident
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Stilul McKenna moartea ego-ului, întotdeauna încerc să-mi iau telefonul cât mai departe de mine atunci când merg atât de adânc și este în dormitorul întunecat, Dumnezeu lucrurile pe care le-am întâlnit în aceste călătorii psihonaut whew wee, așa că o dată am văzut într-adevăr o vrabie bate o rață mallard adormit dintr-un copac în zori în timp ce bomboane flipping, acum, când iau doze eroice, sunt rațe în uniforme Cammo, uneori par doar pregătite de război, alteori comportamentul și atitudinea rece sunt un mod nu foarte subtil de a spune că merg la război, faulturi pasive agresive, .... Faulturile sunt faulturi de rață sau doar păsări de curte, păsări nenorocite omule
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Văd că aveți o mulțime de răspunsuri în presupunând că sunt grozave cine le-a scris nu am citit, puteți extrage psilocibina prin măcinarea lor și cred că un 1:Am cutii de pantofi de pan subtrops chiar acum și câteva invidie monotubs, a fost o linie fierbinte micologie pentru mine, Contam Free pentru atât de mult timp am ars prin toate plăcile de agar și transferuri, precum și cele mai multe cereale la cereale de la aceste primele transferuri, am unele violet mystic lc care colonizează atât de repede și face un produs mare, dacă sunteți încercarea de a le extrage în etanol lichid și sau etanol și dh20 va fi un traseu Pun pariu că puteți găsi procesul foarte ușor acestea sunt legale o mulțime de locuri acum, ceea ce fac eu este să îmi adun toate avorturile sau lateralele care nu arată ca ceva ce aș da vreodată cuiva într-un sac și când ajung la un borcan de un litru le pun într-un magic bullet pentru un ciclu scurt de spargere și apoi iau acest suc de lămâie foarte pur de la Whole Foods care are un gust atât de bun și amestec cele două, puteți filtra după câteva ore, dar eu de obicei îl las să-și facă treaba la temperatura camerei timp de 12 ore, îl îngheț și îl filtrez, apoi beau sucul de lămâie în pahare, este mai bun decât orice tabletă de ciocolată sau orice altceva pe care l-am făcut, evident, ați putea să-l distribuiți în acest fel, iar acidul citric face o diferență uriașă, să vă distrați acolo și să aveți grijă la ego-ul vostru lol
 
Top