Question Looking for a vendor ajutorarea dependenților de opiacee

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ibogain / iohwaska sau orice alte medicamente am nevoie de ajutor pentru un prieten drag pentru a se detoxifia de la opiacee
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Aveți nevoie de medicamente pentru sevraj sau de opioide?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Sunt obtinerea de pe suboxone după zece ani, dar au fost folosind unele dintre analogii și ceea ce nu în condiții de siguranță utilizate acestea par a fi de ajutor pentru a obține de pe subs Am fost gata să încerce metadonă suboxone a fost atât de greu tk lovitura
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
domnule putem închiria vorbesc pe wicker mine sau semnal ASAP. Pill înțelept vă pot obține ceea ce este er vă place dacă ceea ce ai spus mai devreme este legit voința ta se va face. Îți promit. Eu sunt Thewaterman pe wicker și semnal. Ty
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Din anumite motive, nu te găsește pe semnal doar cu Thewaterman dacă îmi poți trimite un dm aici, nu am wicke
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mișto Am semnal frate Te voi lovi în sus Sunt un tip cu un nume de fată Kailey
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Waterman, nu pot crea wicker account.its va muri într-o lună. am nevoie de ajutorul tău. tryin pentru a obține un prieten apropiat de pe fent w o săptămâni metadonă și o valium luni, după cum este necesar. am hrlped w 4 oameni cu succes. implică, de asemenea, megadosing w vitamina c, dar că nu în cazul în care am nevoie de ajutorul tău. sale w pastile. te rog dm mine sau spune-mi cum să ajung la tine. că ar fi b screamin. mulțumesc un milion.
 
Top