Question A cumpărat cineva precursori chimici (MDP2P, glicidat PMK, P2P...) de la un vânzător chinez pe Alibaba?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Aș dori să știu care a fost experiența dvs. de a cumpăra precursori chimici de la furnizori chinezi prin alibaba, deoarece acestea sunt produse care încalcă standardele alibaba, achiziția nu ar fi protejată de sistemul escrow alibaba, astfel încât nu ar putea fi obține o rambursare a plății, prin a fi înșelat, de exemplu, prin trimiterea unui produs de substituție sau diferit. Vă mulțumim tuturor!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
AliBaba se luptă cu furnizorii de produse chimice dubioase. Sunt sigur că toți furnizorii care oferă poziții ilegale pentru China sunt escroci.
Dar este foarte posibil să cumpărați PMK, BMK etilglicidat, benzaldehidă, metilpropiofenonă sau bromcetonă.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Știți de unde pot cumpăra glicidat PMK? Am găsit un vânzător în China care se presupune că îl vinde și mă lasă să merg personal la compania sa din orașul chinez Xingtai din provincia Hebei, astfel încât să pot verifica dacă este produsul original și nu un substitut, dar are sens că îmi permite să fac asta? deoarece PMK este ilegal în China, aș putea fi guvernul chinez
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
În prezent, producătorii chinezi vând precursori ai PMK reale.
Acesta nu este interzis de guvernul chinez.

Pot furniza o rețetă completă de la precursorul PMK la P2NP.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nu știu de unde ați obținut această informație, MDP2P este ilegal în China mate
 
  • Like
Reactions: auc

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbh.... totul trece prin acolo.... livrare securizată, opțiune de returnare a banilor ce mai vrei?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Anunțați-mă dacă aveți nevoie de mine

Pot furniza cercetări privind materialele chimice precursoare

Prețul meu este foarte avantajos

Furnizez eșantioane pentru a le testa
 
Last edited:
Top