Fals P2NP

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Conform TLC pe mai multe eșantioane de cristale galbene vândute ca P2NP, există o mulțime de P2NP complet sau parțial falsificate vândute în ultima vreme. Ei bine, este prea ușor, nitrotirenul simplu obținut din benzaldehidă și nitrometan arată aproape identic, miroase identic și pur și simplu nu produce Amph.

Dacă cineva cunoaște un vânzător care vinde P2NP real la un preț decent în UE (nu nitrochemi, vă rog) și este dispus să furnizeze o mostră (plătită), vă rog să-mi trimiteți un PM. thx.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Bună ziua, vă mulțumim pentru informații. Puteți să ne spuneți de la cine ați primit p2np-ul fals? Din interes, de ce nu ați comandat nitrochemi? Am planificat să fac o comandă de test de la nitrochemis în curând.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Sunt destul de sigur că nitrochemis are o calitate excelentă, aș comanda acolo dacă nu ar fi alte motive personale care fac acest lucru imposibil în acest moment.
Probele mi-au fost date de alții care au avut probleme în a obține rezultate decente, niciunul dintre ei nu mi-a spus însă de la cine anume a fost cumpărată proba și oricum, nu aș spune niciun nume pentru că sunt doar zvonuri.
Ciudat totuși, cele mai frumoase mostre au fost cele mai proaste, în timp ce una cu un aspect ciudat, întunecat și uleios, a dat rezultate destul de bune.

Am văzut că deseori este vândut ca "Nitrostyrene" și, deși P2NP face parte din familia nitrostyrenelor, Nitrostyrene pur și simplu NU este ceea ce doriți.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Bm-chemistry a funcționat bine pentru mine , cred că u poate comanda cel puțin 20g.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
De asemenea, am fost otrăvit de un vânzător pe nume Peaks care vindea un lot prost de ulei A fals
 
Top