Looking for a vendor Furnizor UE pentru nitratul de mercur (II) CAS 10045-94-0 pentru sinteza amfetaminei Freebase

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dragă comunitate Breaking Bad,

Eu sunt Koko, am fost activ pe DN de câteva săptămâni.

De la 4-5 luni sunt pe misiunea de a înțelege sinteza Amphetamine Freebase.
În principal, caut 2 metode de sinteză:

1. Fabricarea amfetaminei Freebase din P2NP și nitrat de mercur (II)
2. Fabricarea amfetaminei Freebase din APAAN

Deși nu am probleme în a furniza toți precursorii pentru a doua metodă de sinteză, sunt, de asemenea, interesat (pentru cercetare) să trec prin prima metodă de sinteză. Pentru a putea înțelege mai bine întregul proces de fabricație.

După scanarea Dread & BB, am găsit mai mulți furnizori (potențial) de încredere pentru P2NP, dar încă nu am găsit pe cineva care să poată furniza nitrat de mercur (II) în Uniunea Europeană.

Am furnizori în China/India care ar putea livra azotat de mercur (II) pentru 1 850 EUR/KG, inclusiv transportul expres și vămuirea, dar nu mă simt prea confortabil să trimit un produs atât de fierbinte prin mai multe controale vamale, este prea riscant.

Există o varietate de companii europene care vând acest produs, dar numai pentru companiile înregistrate și sub o mulțime de restricții.

Aș fi fericit dacă ar exista cineva care poate ajuta aici și poate să mă conecteze la un vânzător DN de încredere sau la o altă modalitate de a-l comanda (de exemplu, ca Nitrochemis pentru P2NP).

Produsul exact pe care îl caut este:

Nitrat de mercur (II) CAS: 10045-94-0

NU caut monohidrat, variante de (I) nitrat sau mercur obișnuit.

Aștept cu interes un răspuns din partea dumneavoastră.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Bună ziua, Ați încercat să întrebați furnizorii din secțiunea Listă?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Bună ziua,

Am contactat unul dintre ei care a avut cea mai mare varietate de produse (Constantylious).

Aștept un răspuns în acest moment.

Dacă nu ar trebui să pot găsi un furnizor de încredere, recomandarea dvs. ar fi să o sintetizez eu însumi?
Dacă da, ați putea să-mi dați link către un ghid aici pe forum? Heisenberg mi-a spus că există unul, dar din păcate nu l-am putut găsi.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Am găsit acest lucru într-una dintre postările dvs. anterioare:

Acum pregătim sarea de mercur. Luăm un termometru cu mercur de la farmacie, îl învelim în hârtie, îl rupem la vârful inferior. Turnăm tot mercurul într-un pahar, unde apoi adăugăm 4 ml de acid nitric (70%). Nu uitați că vaporii de mercur sunt periculoși pentru sănătate! Pentru a iniția reacția, paharul a trebuit să fie încălzit la aproximativ 50 de grade, amestecând ocazional. Tot mercurul s-a dizolvat aproximativ 30 de minute, iar un gaz portocaliu, oxidul de azot (IV), a fost eliberat din sticlă. Ecuația reacției este următoarea: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Când am cerut un ghid, mă refeream la un ghid video despre care mi-a vorbit Heisenberg, pe care nu l-am găsit.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Mulțumesc mult, omule! A fost de mare ajutor! O voi include în scrierea mea!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Poate aici:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Au furnizat articole interzise și acceptă doar plăți prin registru ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
N2O3 este o sursă bună de produse, dar pentru unele produse solicită o "declarație a utilizatorului final" și un număr de TVA.

Mă gândesc că sunt un pic mai permisivi în ceea ce privește reglementările, dar țineți cont de acest lucru atunci când comandați acolo, va apărea în formula de comandă de pe site-ul web.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

nu uitați că, dacă solicită un NR cuva, nu pot expedia decât către cadrele de pe NR cuva.
și unele companii merg chiar funder că contul bancar, de asemenea, trebuie să se conecteze la tva sau proprietarul
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Da, asta are mult sens. Ar fi interesant să încerci să păcălești acest sistem prin intermediul unui sistem de identități false și companii fantomă sau întreprinderi false.

Cu toate acestea, am găsit deja o soluție la problema descrisă mai sus :) A fost un post vechi din luna trecută!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Am avut această problemă cu această declarație a utilizatorului final, etc. și am găsit o soluție inteligentă pentru...
Pentru produsele chimice, care sunt vândute doar companiilor:

Pasul 1:
Căutați pe internet o companie care pare că, dacă ar putea avea nevoie să utilizeze substanțe chimice pentru orice fel de producție.

Pasul 2:
Căutați Impressum și numele proprietarului companiei

Pasul 3:
Căutați pe Pinterest șabloane pentru cărți de identitate și pașapoarte, Dacă aveți noroc, veți găsi un nume similar, apoi utilizați o aplicație sau un program de pc pentru a edita numele de pe șablon, care pare a fi id-ul proprietarului companiei.

Cea mai mare parte TVA sau în Germania UST-ID poate fi, de asemenea, găsite în Impressum.

Apoi creați o adresă de e-mail, care este similară cu cea a companiei.

La urma urmei, vă creați un cont la magazinul furnizorilor și comandați produsele pe care le solicitați. Livrarea la o adresă, la care aveți acces. Când sunteți pentru declarația utilizatorului final, completați datele din șablonul dvs. cu adresa, pe care o utilizați pentru a primi.
Schimbați numele la soneria de la ușa de la intrare și la cutia poștală.
Este un pic de muncă, dar a funcționat foarte bine pentru mine.
Ar trebui să utilizați un telefon suplimentar numai pentru acest tip de "muncă".
Sper că v-am putut ajuta
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ghid bun! Mulțumesc pentru contribuție

Cel mai bine ar fi să obțineți un ID digital care să reflecte numele 100%
 
Top