Question Efedrină 50-98-2 cas

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
HI, dacă cineva știe că efedrina va funcționa, toată lumea știe exact pentru ce :))
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Și care este întrebarea dumneavoastră?
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
dacă din această EPHEDRINĂ puteți face Meth
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Dacă cineva știe cum, cineva poate. Acesta este un fapt, dar care este întrebarea dumneavoastră????
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
DACĂ nu știți răspunsul, vă rugăm să nu răspundeți, gândiți-vă că toți au înțeles întrebarea :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Desigur, 😆utilizați funcția de căutare. Efedrina / pseudoefedrina au 2 centri chirali și reducerea l-a eliminat pe primul, ceea ce înseamnă că ambele produse suferă aceeași reacție pentru a produce același produs Efedrina și pseudoefedrina sunt interschimbabile.
Hei, nu cumpăra de la mine, puștiule😆
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
mate știu ce vrei să spui, dar nu orice efedrină este bună pentru asta
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Există doar 1 efedrină, are 2 enantiomeri. Aș putea să vă spun răspunsul, dar o modalitate mai bună este să vă jucați și să aflați.
1. Mergeți la pagina Wikipedia pentru efedrină și observați chiralitatea carbonului alfa.
2. Căutați "D-methamphetamine" faceți clic pe "pics" și observați chiralitatea carbonului alfa. De care aveți nevoie, 1s,2r sau 1r,2s
Spuneți-ne răspunsul💩
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Amice, nu vreau să fac metamfetamină sau ceva de genul ăsta, pot sorta efedrina, am 2 numere diferite și nu știu care dintre ele este mai bună sau dacă poți face metamfetamină din ambele, am crezut că Întrebările sunt pentru, dar dacă nimeni nu vrea să răspundă, nu-mi pasă
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Metamfetamină cineva care poate, poate face din ambele. Pseudo și ephe. Dar cum spune @Frit Buchner: învățați despre enantiomeri/izomeri. De asemenea, nu sunt suficient de familiarizat pentru sfaturi, dar se pare că vă pot da un mic sfat.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Frate, nu întreb dacă pot face din efedrină sau pseudo, știu că pot face din ambele, întreb dacă pot face din fiecare efedrină, am opțiunea de a oferi aici pe forum, ambele sunt efedrină, dar numărul CAS diferă, unul este HCL, deci știu și al doilea este amina liberă... ASK cauza cred că o mulțime de oameni vor fi interesante despre aici.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Arată foarte bine, vrei să oferi ceva și nu știi ce? Căutați pe Google sau pe etichetă.
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
gândire greșită știu ce vreau să ofer, am mai avut cirrus sau EPHEDRINE ARENA, nu trebuie să știu totul, Arena are EF HCL și nu am găsit niciun produs de farmacie care să conțină amină liberă,
cam asta e
 
Top