Question Metoda dtox

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Am nevoie de sfaturi cu privire la metodele de detoxifiere de la opiacee și soulitions pentru a primi produse pentru metoda de detoxifiere
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Depinde de opiacee. Primul lucru pe care trebuie să-l faceți atunci când aveți de-a face cu o dependență fizică este să treceți la cea mai lungă formă de acțiune a medicamentului pe care o puteți găsi, plasturii de bupropion sunt buni. Apoi reduceți doza proporțional, adică doza de 10 mg, dacă eliminați 2 mg pentru a ajunge la 8 mg, este redusă cu 20%. Nu ați elimina din nou 2 mg atunci când reduceți doza de la 8 mg. Mi-a luat 2 săptămâni să scap de o "dependență" de morfină orală (4-5 luni 10mg la fiecare 4 ore sau cam așa ceva prescris) odată ce am scăzut dozele am trecut la codeină.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Tapering în jos este întotdeauna cel mai bun pentru a începe cu. dacă sunteți pe heroină ai putea taper down până când sunteți bolnav mereu și apoi sări în jos la norcos sau ceva apoi sări în jos la acea plantă everyones usin.. începe w a k. este un copac. apoi yiu ar trebui să se uite în sus megadosing cu vitanim c. Odată am ieșit de pe heroină cu megadosing vit c și o săptămână metadonă apoi folloeed de o lună valium atunci când neefef.Am fost liber opiacee doi ani, apoi a căzut în fent.been ajutând oamenii de pe frnt același mod, dar am picătură la herion de la fent.then pastile dserios apoi pastile slabe și megadoding.look vitamina c megadosing ip..its dur, dar uimitor de eficient.theres o tipa care jyst folosește la ei de reabilitare și itd wirkin..luvk bun frirnd.i eish yiu cel mai bun.
 
Top