Question Deep web controlat de CIA, nu există anonimat

totkat123

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nu avem niciun anonimat pe deepweb, CIA controlează complet deepweb. portofelul nostru bitcoin este înregistrat și verificat. nu există niciun anonimat, este fals. sfârșit.
 

totkat123

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
KD1ORT8MPn
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
A trebuit să folosesc Google translate, deoarece traducătorul încorporat nu a preluat acest lucru din anumite motive...

oricum, sunt de acord, într-o oarecare măsură. CIA, dacă ar vrea cu adevărat, ar putea afla TOTUL despre tine. pur și simplu nu le pasă atât de mult. dacă ești prost în legătură cu asta sau o durere în fundul lor (adică un traficant de droguri kingpin), atunci vei fi arestat, dar altfel, ar trebui să fie bine. folosi doar tor sau obține tails OS sau orice altceva. nu vor să irosească resurse valoroase pe un drogat la întâmplare. am primit droguri prin poștă direct la adresa mea, am primit câteva pachete confiscate, și sunt încă bine. am avut literalmente să vă faceți griji mai mult despre mama mea (care eu locuiesc în prezent cu) mai mult decât federalii. imagine dope btw, foarte ilustrativ, dar ea lowkey jumpscared mine pentru că tocmai m-am trezit x_X
 
Top