Question Concept de afaceri DE

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Caut pe cineva care este conectat în zona de "aprovizionare" a culturistului și care ar fi interesat de fabricarea / vânzarea unor produse conexe, nu BtMG stuff, de asemenea, nu New psychoactive substances law stuff. Nu hit and run, ci ceva ce este conceput pentru a merge pe o lungă perioadă de timp, ar fi perfect ca un fel de fond de pensii active. Este o nișă, desigur, suficient de mare pentru ca o mână de oameni să trăiască bine, foarte bine.

Și îmi pare rău, nu am de gând să postez aici despre ce este vorba exact și va trebui să fiu convins că persoana este potrivită pentru acest lucru înainte de a spune, vă rog să acceptați acest lucru și atunci când îmi trimiteți PM cu privire la această problemă.
Și nu vă faceți griji, este un proiect care necesită abilități și cunoștințe specifice pentru a-l duce la bun sfârșit, este mai mult decât o idee bună.

Planul este să-l gestionăm ca pe o afacere, cu un plan real, o analiză a costurilor și a riscurilor, un impact redus asupra mediului, o fază de investiție (3-9 luni), o fază de consolidare (~ 12 luni) în care majoritatea profitului este reinvestit în afacere și, după aceea, ne putem gândi la Spin-Off-uri sau la vânzarea completă sau la lăsarea acestuia să funcționeze cu siguranța și calitatea ca obiectiv principal.

Trimiteți-mi un PM
 
Top