Question reducerea daunelor

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Cum puteți reduce efectele negative ale producției de medicamente? (Dacă sunteți chimist, nu producător)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Întreb despre daunele sociale, ecologice, politice, de sănătate... (Limitarea daunelor pentru societate.)
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Deci, trebuie să vă gândiți că producerea și vânzarea de medicamente este imorală, deoarece dăunează oamenilor. Corect?
Să ne gândim în felul următor: persoanele care consumă droguri pe ele însele sunt adulți consimțitori. Ei au ales să le cumpere și să le ia, au control deplin asupra a ceea ce pun în corpul lor.

Probabil vă gândiți că acest lucru este extrem de imoral, însă acești oameni au avut de ales și au făcut-o. Dacă și-au distrus viața, este vina lor, nu a ta. Dacă nu erai tu cel care o făcea, ei ar fi cumpărat-o de la altcineva. Dacă doriți cu adevărat să reduceți daunele, produceți un produs de calitate sau apelați la producători ca mine, deoarece am fost aprobat în forumul breaking bad ca producător de calitate al produsului meu, completând fiecare etapă a sintezei cu grijă și efort pentru a produce cel mai pur, curat și sigur produs.

Alăturați-vă grupului nostru pentru a afla mai multe;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Înțeleg. Este răspunsul(Dar, eu nu sunt producător). Există multe alte probleme. În loc să utilizați Hg/Al sau NaBH4, puteți utiliza H2/PdC într-o butelie de scufundare din aluminiu...(Acesta este un exemplu. Nu am testat).
 
Top