Question Cocaină cut/mix

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Bună Sper că ești bine am o mică întrebare știi ce aș putea tăia cocaina cu și cum și apropo dacă aveți un videoclip în jurul valorii de pe acest subiect nu aș refuza;);)
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
de obicei cu lidocaină , levamisol
 

forgetme666

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 9, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
vă mulțumesc foarte mult omule și știi cum să o faci?
 

Nmakc

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Îmi pare rău, dar nu știu doar că unii au tăiat-o. Ar trebui să întrebați pe cineva care știe, dar tăierea este foarte proastă și clienții vor fugi de dvs.
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
bunăoară cel mai comun lucru este că folosiți un amestec pentru a obține echilibrul drogului de cocaină, amintiți-vă că acesta este compus după cum urmează. Taie-le prin nas, du-te în jos la gât, și am supve creierul, Acest lucru este pentru ca utilizatorul să urmeze acel sentiment pe care efectul de cocaină are, având în vedere că a spus că recomandarea mea este de a utiliza aceste 3 produse, trebuie să se amestece aceste 3 componente fenacetină, cofeină, tetracaina acest lucru este cel mai bun puteți utiliza Efectuarea unui amestec separat de aceste produse este de obicei 15% tetracaina, 35% cofeina, și 50% fenacetină. Amestecați totul și apoi puteți, de exemplu, să adăugați 25% din fiecare gram de cocaină sau să adăugați 50% sau chiar 100%. dar acest lucru este deja 1 pentru 1. Sper să te văd ajutat prieten, în acest fel vei fi un profesionist cu cocaina tăiată la un nivel de bază
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Desigur, pentru ca amestecul să fie omogen, este necesar să zdrobiți bine fiecare produs pentru a genera o pulbere foarte fină și a realiza un amestec mai omogen
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Desigur, pentru ca amestecul să fie omogen, este necesar să zdrobiți bine fiecare produs pentru a genera o pulbere foarte fină și a realiza un amestec mai omogen
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Cea mai bună tăietură este: creatină 40% 40% cocaină 10% pulbere de amfetamină, se amestecă într-un blender electric apoi se rerupează sub o presă cu acetonă
 

kdelorian

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
De ce ați adăuga creatină, acest produs nu lasă niciun gust? sau un miros diferit, iar dacă puneți 10% din acesta, o altă parte a fi periculos, nu cred că o persoană care îl consumă îi va plăcea efectul, dar sunt foarte interesat de ce creatina
 

DrugCentral

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Majoritatea oamenilor pun pastile zdrobite, nu-mi amintesc ce pastile tho. Creatina se amestecă relativ bine atunci când este amestecată, nu are efecte sau riscuri atunci când este inhalată și nu vă rănește nasul.
 
Top