Question Looking for a vendor Chestionar de cocaină

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua , am nevoie de gătit cocine prin cel mai homemade mod posibil. Cine mă ajută? Mulțumesc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Vă referiți la transformarea cocainei în crack? Există un videoclip excelent pe acest site, în secțiunea video, care vă va învăța mai bine decât o pot face 2 500 de cuvinte. Este la fel cum o fac eu și la fel cum o fac toți cei pe care îi cunosc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nu am auzit niciodată o metodă în care să se folosească căldura, dar dacă știi, de unde să știi?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
În argou, "cook" înseamnă chimist clandestin în domeniul drogurilor. A găti înseamnă a sintetiza sau a extrage
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Permiteți-mi să vă întreb, din ce țară sau regiune sunteți? Sunt doar interesat să analizez dialectul. Nu pot să nu fiu de acord cu interpretarea dvs. desigur. De obicei (întotdeauna) în SUA, un bucătar este un termen demonstrativ pentru cineva care nu este calificat în artă. adică, un bucătar de pastile face metamfetamină, dar numai din pastile și numai folosind LiAlH4 sau HI. " Există bucătari de pastile, apoi există chimiști".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Vă sugerez să o extrageți. Sintetizarea ei este dificilă
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Sunt sigur că acolo există plante care conțin DMT. Numele după care le știu eu nu mai sunt nume pentru că sunt bătrân 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Mai sunt multe altele usfse
^^. ^^ acestea sunt probabil scrise greșit
În ceea ce privește extragerea cocainei din Erythoxylum sp. îmi imaginez că acestea sunt uscate, macerate, înmuiate în solvent nepolar și agitate. Se îndepărtează toată vegetația, se concentrează solventul, acid/apă, extracție ECT. O extracție A/B,Dar ar trebui să căutați un Tek real pentru că eu nu voi vedea niciodată acea plantă. Am auzit că permanganatul de potasiu este folosit pentru a separa multitudinea de alcaloizi.
 
Top