Question Spray nazal de cocaină

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Bună ziua experți.
M-am gândit la spray-urile nazale cu cocaină și am găsit o mulțime de informații pe Bluelight și altele, dar se pare că cocaina HCL se descompune rapid în apă/alcool.
Deci nu se poate păstra cocaina dizolvată mai mult de 24 de ore?

Are cineva cunoștință de o altă metodă de a face cocaina lichidă care să nu se descompună, dar care să poată fi totuși pulverizată prin spray nazal?

Presupunerea mea, bazată pe ceea ce am găsit, este că un preparat ar trebui făcut cu puțin timp înainte de a pleca spre locul în care doriți ca substanța să fie disponibilă, să faceți suficient pentru acea călătorie, folosind aproximativ 15-30 mg per acționare a pompei nazale (0,14 ml) ca raport cocaină/apă.

Aceasta ar însemna că 2,24 ml ar furniza 16 doze de 30 mg (500 mg de cocaină).
Presupun că ar fi mai logic să înjumătățim raportul și să avem 15mg pe doză și 32 de doze cu 4,48ml de apă.

Presupun o cantitate mică de cocaină din cauza descompunerii rapide în apă.

Este această gândire solidă sau cunoaște cineva un lichid diferit care ar putea fi inhalat și care nu ar provoca descompunerea cocainei?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Plănuiam să folosesc apă distilată, dar am decis să folosesc o soluție salină 0,9 % pentru a ușura atingerea mucoaselor. Soluția cu un procent scăzut este pentru a nu lăsa sarea să împiedice direcția de absorbție, 7% sau 9% este posibil să atragă apa din membrană în mucoasă, ceea ce mi se pare că ar fi contraproductiv în absorbție.
 
Top