Cbd hasish cu cannabionid

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
dat hașiș cbd . și există pudră cannabionid.
cum pot să o împerechez?
Hașișul are o consistență dură. poate că trebuie să-l încălziți? vă rog pe oricine care poate ajuta. mulțumesc
 
Solution
2 traditional kitchen pots (one smaller than the other). I put a bigger pot on the gas stove, let the tap water run halfway. when the tap water bubbles, I put a small pot in it and throw in cbd or fake hashish. it dissolves, I simply add the desired canna, it dissolves, and I mix it with real hashish. I take a small spoonful and pour it onto a plastic tray (wrap it on a foil tray to keep it fresh, it's easier to clean up the residue afterwards) press it as hard as you like (there are many ways to do this at home as well)

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Știți cumva ce noid este acesta? Dacă știți / aveți o idee aproximativă, uitați-vă la dozare și dozare volumetrică și faceți o soluție cu o tărie la alegere. Spargerea hașișului poate ajuta atunci când vă decideți să îl pulverizați.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
100g de hașiș afgan greu. Cred că 2 g canna sunt suficiente. Doar că nu știu dacă soluția alcoolică absoarbe hașișul cbd. poate îl înțep și îl tai în bucăți
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ah, cred că am înțeles greșit. Am crezut că te referi la canna sintetică atunci când ai menționat pulberea.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2 oale de bucătărie tradiționale (una mai mică decât cealaltă). Pun o oală mai mare pe aragazul cu gaz, las apa de la robinet să curgă pe jumătate. când apa de la robinet face bule, pun o oală mică în ea și arunc cbd sau hașiș fals. se dizolvă, adaug pur și simplu canna dorită, se dizolvă și o amestec cu hașiș adevărat. Iau o lingură mică și o torn pe o tavă de plastic (înveliți-o pe o tavă de folie pentru a o păstra proaspătă, este mai ușor să curățați reziduurile după aceea) o presez cât de tare doriți (există multe modalități de a face acest lucru și acasă)
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Torn conținutul vasului mai mic pe tavă. o lingură mică este bună pentru a răzui rășina😄
 
Top